سیدجواد ساداتی‌نژاد بعدازظهر سه‌شنبه با بیان اینکه ۷۰ درصد فرش ماشینی کشور در مناطق کاشان و آران و بیدگل تولید می‌شود، اظهار داشت: سالانه یک نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی و موکت در کشور برگزار می‌شود که تولیدکنندگان کاشانی بخش عمده‌ای از شرکت کنندگان این نمایشگاه هستند.

وی با بیان اینکه برای حضور تولیدکنندگان کاشانی در این نمایشگاه بین‌المللی هزینه‌های بالایی اخذ می‌شود، افزود: به دلیل وجود این ظرفیت در شهرستان کاشان تصمیم گرفتیم تا نمایشگاه بین‌المللی فرش و موکت کشور در کاشان برگزار شده یا اجرای آن به مسئولان کاشانی واگذار شود زیرا ۷۰ درصد از غرفه‌داران این نمایشگاه بین‌المللی از تولیدکنندگان کاشانی هستند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه لازمه ایجاد این نمایشگاه بین‌المللی در کاشان وجود زیرساخت‌های لازم در این منطقه است، ابراز داشت: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته مقرر شد برنامه ریزی و اجرای این دوره از نمایشگاه بین‌المللی فرش و موکت ایران به اتاق بازرگانی کاشان واگذار شود و به نظر می‌رسد این اتفاق مبارک در صنایع فرش کاشان باشد که موجب رونق تولید و گردشگری در این شهرستان می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟