خبر ویژه :

چهره ها فرهنگی کدخبر: 373336 ارسال پرینت 4

رکنا: کتاب ملک سلطانی و نگین سلیمانی به نویسنده گی امیر دبیری مهر منتشر شد.

موضوع کتاب درباره مسایل بین رشته ای در حوزه های سیاست ، رسانه و امنیت مانند نقش رسانه ها در سیاست ایرانی ، رابطه رسانه ها و امنیت ملی ، عملیات روانی در جمهوری اسلامی ، کارکرد شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و... است.

مخاطبان کتاب بیشتر روزنامه نگاران ، مدیران ، دانشجویان و استادان ، پژوهشگران و سیاست مداران خواهند بود.

این کتاب حرف تازه ای برای گفتن دارد و حاوی مجموعه ای از مقالاتی است که از این نظر نو اورانه است. اولا ضمن اینکه مبتنی و متکی بر نظریه ها و مباحث علمی در علوم سیاسی و ارتباطات است از طرح انتزاعی و خسته کننده مباحث پرهیز کرده و ثانیا با رویکردی واقع گرایانه موضوعات مهم و مبتلا به در ایران را مورد واکاوی قرار داده است .

زمان تقریبی برای مطالعه کتاب حدود 7 ساعت تعیین شده است.

اما چرا باید این کتاب را خواند؟ چون این کتاب پیچیدگی تحولات سیاسی و بین المللی همراه با تغییرات به لحظه در حوزه فناوری اطلاعات ایجاب می کند. برای درک و تحلیل محیط پیرامونی به ابزارهای تحلیلی و تفسیری تجهیز شد با توجه به سوابق علمی و اجرایی نویسنده که عمدتا در حوزه های رسانه ای و فرهنگی و سیاسی بوده خواننده را راغب می کند که از انباشت ادارکی نویسنده برای هدف مذکور بهره برداری کند . خواندن این کتاب سوالات مهمتری را در ذهن شما ایجاد می کند که پاسخ انها در مجلدات بعدی تاملات اندیشکده خرد است که به زودی در قالب کتابهای(( فرزانگی و جهانداری )) و (( خردمندی و پارسایی )) منتشر خواهد شد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها