طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : اگر قبلا کمتر به خواسته های او توجه شده است ، برگرداندن او از نیمه راه نیاز به کوشش فراوان دارد.

 زن متولد فروردین : زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری و پیشتازی است و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز می گردد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت : او احتمالا قبل از آنکه به فکر نامزدی بیفتد، مقداری از اسباب و اثاثیه خانه را تهیه کرده و پیش قسط خرید یک آپارتمان را هم داده است .

زن متولد اردیبهشت : مناظر زیبای طبیعی و موسیقی وی را مثل جادو زدگان به خود جذب می کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : مرد متولد خرداد قبل از هر چیز انتظار دارد که همسرش از نظر روحی پشتیبان او باشد و اگر زنی توانست به این سئوال پاسخ مثبت دهد، خیلی زود می تواند او را تحت نفوذ خود بگیرد.

زن متولد خرداد : او به تنهایی مجموعه ای است از چند زن و باید بدانید که شناخت هریک از این زن ها که به کلی با بقیه تفاوت دارند، محتاج بر رسی های زیاد و کوشش فراوان است .

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : وی هرگز یک ریال بیخودی خرج نمی کند و پول برایش هر چه باشد، شوخی نیست.

زن متولد تیر :  در ساعاتی که اوقاتش تلخ است به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردی نشان می دهد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : مراقب باشید این آقامنشی و سربزیری دست و بال شما را بند نکند تا ببینید چطور شروع به جرقه زدن می کند.

زن متولد مرداد : اندکی به غرور او لطمه بزنید و یا سعی کنید که وی را در درجه دوم اهمیت قرار بدهید، آنوقت خوب خواهید دید که او هر چه باشد، خجول و سر به زیر نیست.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور : بر طبق یک قانون طبیعی یک انسان حتی مانند سنگدلی یک مرد متولد شهریور نمی تواند برای همیشه نسبت به عواطف بشری بی تفاوت باقی بتماند و اولین عکس العمل او در مقابل عشق نیز این است که تا بنا گوش سرخ می شود.

زن متولد شهریور : او وقتی عصبانی است، داد و قال راه نمی اندازد، در و دیوار را به هم نمی ریزد و بشقاب ها را روی سر شما نمی شکند، اما اگر مورد آزار و اذیت قرار بگیرد، ممکن است تمام این کارها از او سر بزند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : تنها زنانی که قلبی از سنگ خارا دارند، می توانند در مقابل لبخندهای یک مرد متولد مهر مقاومت کنند.

زن متولد مهر : او برای ارضای خودخواهی خود منطق و دلیل نمی چیند، بلکه همه چیز را با ترازوی عقل می سنجد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است.

زن متولد آبان : او ممکن است به طور عادی زنی خوددار، مغرور، آمر و به گونه ای طعنه آمیز، سرد و بی تفاوت باشد و آن وقت ناگهان تبدیل به یک پارچه آتش و یک دیگ بخار بشود.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : کمی در رفتار و گفتار بی ملاحظه است، اما بدجنس و موذی نیست.

زن متولد آذر : هرگز به وی دستور ندهید که چنین و چنان بکن، بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که جنبه درخواست دارند بیان نمایید و یقیین داشته باشید که هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهید شد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی : به مرور زمان متوجه می شوید کلمات و جملات ناخوشایند او از روی قصد و نیت خاصی نیست و اندکی پس از آنکه یک چنین جملاتی از دهانش خارج شد، سعی می کند آن را رفع و رجوع کند.

زن متولد دی : باید متوجه یک نکته مهم باشید و آن اینکه ظاهر او خیلی آرام تر و ساکت تر از آنچه که در درون اوست نشان می هد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : تجزیه و تحلیل همه مسائل و مواردی که با آنها مواجه می شود، کار ابدی این مرد است.

زن متولد بهمن : شما می توانید با یک زن متولد بهمن رابطه ای بسیار شاد و حسنه داشته باشید، به شرط آنکه او را در تعقیب خواسته های خود آزاد بگذارید و اجازه دهید به دلخواه خویش با دوستان خود رابطه داشته باشد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند : عشق و احساسات جزیی از وجود این مرد است. تا جایی که می خواهم بگویم بدون آن زندگی برایش نه تنها مفهوم خود را از دست می دهد، بلکه واقعا غیر ممکن می شود.

زن متولد اسفند : روابطی که این زن با دیگران برقرار می کند، بدون شک در نوع خود منحصر به فرد است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟