طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امکانات خود نیز قدم فراتر می گذارد . مرد متولد فروردین یک موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است . بعضی اوقات کارکردن برای او می تواند مشکل باشد اما بدون شک بسیار مفید است.

 زن متولد فروردین : خودش راهش را در زندگی باز می کند و مایحتاج زندگی اش را خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت : ممکن است برای انتخاب شما به عنوان یک همسر مدت ها وقت صرف کند. او وقتی هم که فهمید شما همانی هستید که می خواهد ، وقتی تصمیم گرفت که شما را به دست بیاورد ، آن وقت تمام و کمال در زندگی در خدمت تان است.

زن متولد اردیبهشت :  واقعا قلبی بزرگ و روحی بلند دارد. همین خصیصه است که به وی امکان می دهد در هر حالتی از عهده مشکلات احساسی زندگی خود بر بیاید و به هدفش برسد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : دختری که به عقد یک مرد متولد خرداد می آید، می تواند مطمئن باشد که شوهرش هرگز در مشکلات و پیچ و خم های زندگی او را تنها نمی گذارد.

زن متولد خرداد : او خیلی بیشتر از آنکه طالب عصبانیت شما باشد، به شفقت تان نیاز دارد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : نه تنها هرگز به کسانی که نمی شناسد، اعتماد نمی کند بلکه در زندگی اش مطالبی وجود دارند که هیچ وقت کسی به آنها وقوف نخواهد کرد، حتی نزدیک ترین دوستان یا همسرش. شناختن او مستلزم صبر بسیار و زمان دراز است.

زن متولد تیر :  در ساعاتی که اوقاتش تلخ است، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردی نشان می دهد، مثلا ممکن است با اصرار بگوید که آشپز خوب و قابلی نیست، ادعایی که مسلما حقیقت ندارد زیرا او مثل بقیه هم جنسان خود که در این ماه متولد شده اند، آشپز بسیار قابلی است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : موضع او به احتمال خیلی زیاد در وسط صحنه و در میان جمع دوستان و آشنایانی است که پیوسته از وی تعریف و تمجید می کنند. او ممکن است که پولش را صرف هیچ و پوچ بکند اما مطمئن باشید که زندگی خود را برای هیچ و پوچ به هدر نمی دهد.

زن متولد مرداد : او از اینکه خانم رئیس، خانم مدیر کل یا خانم وزیر باشد، بسیار احساس غرور و شادی می کند. احتمال زیادی وجود دارد که او رهبر و یا سر دسته گروه زن هایی باشد که معمولا دور هم جمع می شوند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور : عشق واقعی او ، عشق به کار، عشق به مسئولیت و عشق به یاری رساندن به درماندگان است و این عشق چنان در او شدید است که اگر موقعیتی برای ابراز آن پیدا نکند، جدا دلگیر می شود.

زن متولد شهریور : او همان قدر که از به هم زدن کانون خانوادگی خود تنفر دارد،‌ از ریا کاری و دغل بازی در عشق خود بیزار است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : در عقیده خود بسیار راسخ و ثابت قدم است اما فرق بین او و دیگر کسانی که دارای ثبات قدم می باشند این است که به محض آنکه منطقا تشخیص داد عقیده اش اشتباه است،‌ فورا آن را تغییر می دهد.

زن متولد مهر : در وهله اول چنین به نظر می رسد که زن مهر ماه با قدرت کلام خود غرور مرد را جریحه دار خواهد ساخت،‌ در حالی که این توهم عاری از حقیقت است زیرا او خیلی راحت جراحت شکست دادن در بحث را با لبخند خود التیام می بخشد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : او در مقابله با حوادث با مهارت و قدرت بسیار‌، آرامش و متانت خود را حفظ می کند و قیافه و برخوردش با وقایع زندگی خانوادگی و حوادث شغلی توأم با خونسردی و آرامش تمام است.

زن متولد آبان : در هر موقعیتی، چه جزئی و چه مهم،‌ هوشیاری، انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می سازد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : به هیچ وجه جایز نیست نسبت به این شخص بدبین باشید، او بی شک یکی از خوشبین ترین افرادی است که خداوند آفریده است و آنقدر خوشبین است که اگر یکی از دشمنایش یک دهانه اسب برای او ارسال دارد، به خود می گوید حتما اسبش را فراموش کرده است.

زن متولد آذر : به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبی ها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی :  زبان او کمی نیش دار است، اما اندکی بعد می بینید که در این مورد نیز دوگانگی خاصی در اوست.

زن متولد دی : او می خواهد که شوهرش در هر رشته کاری که هست، مقام اول را داشته باشد. حتی خود او نیز اگر شاغل باشد، عزت طلب و ترقی خواه است و میل دارد در محیط کار خود شاخص و برجسته باشد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : ذاتا اجتماعی است و به این دلیل اگر ورزشکار باشد، عضو بی نظیری در بازی های تیمی خواهد بود.

زن متولد بهمن : با وجود آنکه در عشق خود بسیار جدی و وفادار است، ولی گهگاه بی ثباتی هایی نظیر« نسیم و باد» در وی مشاهده می شود.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند : اگر مشاهده کردید که او از زمره کسانی است که موقعیت های عالی را با بی اعتنایی از دست می دهد و در حدی نامتعارف پیرو ضرب المثل «سیلی نقد بهتر از حلوای نسیه است» می باشد و حالت تنبلی و رخوت او را از تعقیب کارهای جدی باز می دارد به هر حال شما لبه پرتگاه بسیار ژرفی قرار گرفته اید.

زن متولد اسفند : به جرات می توان ادعا کرد که زن متولد اسفند به عنوان یک زن، از بسیاری جهات بی نظیر است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟