طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز همه ذهن شما مملو از انواع شک و دودلی ها است. نمی دانید راه درست چیست. در مورد تصمیم اخیر خود در زمینه رابطه عاشقانه خود دچار شک شده اید و پاهایتان برای ادامه مسیر سست شده اند. امروز باید با روحیه قوی و ذهن باز با مشکلات خود روبه رو شوید و خشم و شک های بیهوده را دور بریزید. رابطه عاشقانه شما بسیار هم خوب است و امروز به قدری خوشحال خواهید بود که تمایل دارید همیشه این طور باشد. همه مشکلات میان شما از بین خواهند رفت و طعم آرامش در کنار یکدیگر را خواهید چشید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد اگر دیگران صداقت کامل به خرج ندهند ممکن است در روابط تان مشکل درست شود. اکنون به سختی می توانید چیزی را از دیگران مخفی نگه دارید. ممکن است حرف های ناگفته یا حسادت های پنهان بروز کنند و اوضاع را آشفته سازند. شاید همه ی این ها باعث شود که مجبور شوید حرف دل تان را بزنید، به این ترتیب همگی احساس راحتی بیشتری خواهید کرد. در چندین روز گذشته همه تلاش شما این بوده تا موقعیت شغلی خود را تثبیت کنید و برای این منظور با همه وجود تلاش کرده اید. اما در این مسیر ممکن است با مشکلات و موانعی روبه رو شوید که شما را از ادامه راه ناامید کنند.

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

 

طالع بینی امروز شما نشان می دهد اینکه بخواهید در مورد خود برای دیگران حرف بزنید برایتان همچون جوک می ماند. آیا تاکتون در این شرایط قرار گرفته اید که کسی از شما بخواهد در مورد خود برایش حرف بزنید؟ امروز بهترین زمان برای این امر است. ذهن بازی دارید و می توانید کاملا هنرمندانه و دقیق در مورد شخصیت خود و توانایی هایتان صحبت کنید. خیلی سخت نگیرید و اجازه دهید هر چه در دل دارید، بر زبانتان جاری شود. مسایل عاشقانه امروز برایتان جذابیت بسیاری دارند. امروز هر تصمیمی که بگیرید درست خواهد بود و امکان اشتباه شما صفر است. اگر به دنبال رابطه جدیدی هستید، می توانید در میان جمعیت فرد دلخواه خود را بیابید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز باید شیوه مدیریت مالی خود را تغییر دهید. به نظر می رسد طوری پول خرج می کنید که انگار درآمدتان بیشتر از چیزی است که در واقعیت به دست می آورید. باید به روابط تان، موقعیتی که دارید و چیزهایی که می خواهید در آینده به دست آورید فکر کنید. بدانید که ثروت مادی ضامن خوشبختی نیست. بهتر است بر چیزهایی تمرکز کنید که در طولانی مدت به دردتان خواهد خورد. انرژی شما امروز در بهترین و بالاترین حد خود قرار دارد و می توانید لحظه های شادی برای اطرافیان خود رقم بزنید. ایده ها و سوپرایزهای بسیاری هم در سر دارید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد زمان بسیار سختی را در پیش دارید. امروز باید یکبار برای همیشه خود و توانایی هایتان را نشان دهید و به اطرافیان ثابت کنید. البته منظورمان این نیست که دست از تلاش های گذشته خود بردارید. اما به اندازه تفریح کنید و به اندازه به مسایل مهم زندگی خود برسید. باید بتوانید میان مسایل مختلف زندگی تعادل برقرار کنید و موقعیت های خوب را شکار کنید. نیروهای امروز باعث می شوند تا امروز دیگران بیش از گذشته دوستتان داشته باشند. اکنون برای در خانه نشستن و تماشای فیلم زمان مناسبی نیست. بیرون بروید تا فرد دلخواه خود آشنا شوید و در کنار یکدیگر لحظه های شادی را رقم بزنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد سعی نکنید بیش از حد سرتان را شلوغ کنید و برای امروز برنامه ترتیب دهید. فعل و انفعالات کهکشانی به شما پیغام می دهد که از سرعت خود بکاهید و لحظه لحظه های تان را دریابید. بهتر است با نزدیکان تان صمیمی تر رفتار کنید. اگر یک چیز کوچک به یک مشکل جدی تبدیل شد سعی نکنید که با منفی فکر کردن به آن دامن بزنید. بدانید که مثبت اندیشی شما باعث خواهد شد که دیگران هم مشکلات را از دریچه ی دیگری ببینند. گاهی احساس می کنید بسیار محدود و تحت فشار هستید، اما واقعیت این نیست و باید این را درک کنید. اگر مدت ها است دوست دارید برای همکاران و دوستان خود یک مهمانی ترتیب دهید و آنها را خوشحال کنید، امروز بهترین زمان است.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید هر زمان که دست از رویاپردازی در مورد توانایی های بسیار زیاد خود برداشتید، احساس بهتری را تجربه خواهید کرد. شما قهرمان نیستید و توانایی های ماورایی ندارید. توانایی ها و مهارت های شما زیاد هستند اما دلیل نمی شود خود را برتر و بالاتر از دیگران بدانید. کمی واقعی فکر کنید و در دنیای واقعی سیر کنید تا موفق تر باشید. در رابطه عاشقانه خود می توانید به راحتی ناراحتی ها را فراموش کنید و با عشق و صداقت بیشتر به عشقتان نزدیک شوید. امروز هرکاری که موجب خوشحالی نامزدتان می شود را انجام دهید و از صرف کردن زمان در کنار یکدیگر لذت ببرید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد بین دو تصمیم گیر افتاده اید: دل تان به شما یک چیز می گوید، در حالی که حقایق چیز دیگری را به شما نشان می دهد. با این که می دانید رفتارتان با منطق جور درنمی آید، اما باز هم می توانید همه ی کارهای تان را توجیه کنید. همین که سعی می کنید اعمال تان را با عقاید و ارزش های تان هم سو کنید ممکن است موجب یک بحران روحی شود. از این که دیگران مشکلات احساسی شما را درک نمی کنند غصه نخورید، فقط باید در جهت رویاهای تان حرکت کنید. اگر احساس می کنید به بیرون و تفریح نیاز دارید، سریعا به یکی از دوستان خود زنگ بزنید و برنامه سینما یا رستوران بچینید. در خانه نمانید. بیرون بروید و تفریح کنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد در روزهای اخیر دچار کشمکش های روحی بسیاری بوده اید و هیچ نتیجه ای هم در بر نداشته است. اگر در مسیر تحقق خواسته های خود، فردی یا مساله ای مانع پیشرفت شما می شود با دید باز و کنترل اعصاب خود، آنها را از میان بردارید و نگذارید باعث ناامیدیتان بشوند. همه تلاش خود را برای تحقق آرزوهایتان انجام دهید. در رابطه عاشقانه خود بسیار خوشحال خواهید بود. در کنار فردی که دوستش دارید آرامش را تجربه می کنید و می توانید یکی از بهترین روزهای خود را رقم بزنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده امروز دل تان می خواهد خودتان باشید و برای تان اهمیتی ندارد که دیگران به شما رأی مثبت می دهند یا نه. یعنی تصمیم ندارید که جلوی خلاقیت تان را بگیرید. اگر می خواهید تغییر مسیر دهید، پس از این فرصت استفاده کنید و با خوشرویی به سمت اهداف تان حرکت کنید. اگر دیدید که اوقات به کام تان نیست، بهتر است کار دیگری را شروع کنید یا این که رفتارتان را عوض کنید. امروز ممکن است در روابط شخصی و کاری شما تغییراتی حاصل شود و شما را شگفت زده کند. اگر در مقابل تغییرات مقاومت کنید ممکن است گفتگوها بالا بگیرد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد جو امروز تا اندازه ای سنگین و غیردوستانه به نظر می رسد. برخی رویدادها باعث ناامیدی شما می شوند که می تواند در حوزه کاری باشند یا مسایل شخصی. اما واقعیت این است که اگر بتوانید اعتمادبه نفس خود را حفظ کنید و اجازه ندهید عصبانیت یا خشم بر شما مستولی شود، می توانید مشکلات را با فکر درست برطرف کنید. اگر کنترل اعصاب خود را از دست دهید، برای شخصیت خودتان خوب نیست. زندگی عاشقانه شما اما همچنان گرم و تابنده است. هر دو انرژی مثبت بسیاری از هم دریافت می کنید. اگر مجرد و به دنبال فرد مناسب خود می گردید، می توانید با حضور در مهمانی یا دورهمی های دوستانه فردی را ملاقات کنید که قلبتان را به تپش می اندازد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز ممکن است تعادل روابط اجتماعی تان به هم بریزد، اما به جای این که اختلافات را شخصی کنید بهتر است بدانید که نمی توانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. ماجراهای امروز می توانند به مشکلات احساسی کشیده شوند. اما عجله نکنید، زیرا نباید برای درست کردن روابط تان شتاب زده عمل کنید. اکنون به هر کجا نگاه می کنید فقط شک و تردید می بینید، پس درباره ی چیزی نتیجه گیری نکنید تا فشارها فروکش کنند. به شما توصیه می شود تا جایی که امکان دارد انعطاف پذیری نشان دهید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟