طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد از اینکه با بیان احساسات خودتان باعث ناراحتی دیگران شوید ترسی نداشته باشید. شما با مخفی کردن احساسات واقعی خود از آنها هیچ لطفی در حقشان نخواهید کرد. وقتی طرف مقابلتان واقعیت ماجرا را نداند نمی توان تصمیمی گیری درستی در رابطه با آن داشته باشد، پس با گفتن واقعیت ها در انجام این کار به او کمک کنید. امروز با نگاه کردن به گذشته و زیر سوال بردن خودتان و کارهایتان هیچ کمکی به خود نخواهید کرد. چشمانتان را به هدفتان بدوزید و با عزیمی راسخ تر از همیشه به حرکت به سوی آن ادامه بدهید. برای رهایی از فشارها و استرس هایی که امروز و در تمام طول هفته ی گذشته تحمل کرده اید هیچ کاری بهتر از بودن با عزیزانتان نخواهد بود.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد اکنون بین اقداماتی که در پیش می گیرید و احساسات درونی شما تضاد وجود دارد. شاید دیگران تشویق تان کنند که دست به خطر بزنید، زیرا به توانایی های شما باور دارند. اما عجله نکنید، اگر احساسات تان را بگویید آشفتگی بیشتر خواهد شد. اگرچه دوست دارید که هر چه سریع تر به خط پایان نزدیک شوید، اما به شما توصیه می شود که آهسته گام بردارید. تغییرات ناگهانی و غیرمنتظره ممکن است دنیای شما را از این رو به آن رو کنند. شاید از قدم بعدی مطمئن نباشید، اما بهتر است شرایط حاضر را بپذیرید و آن را انکار نکنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

 

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز یکی از همکارانتان ممکن است به خاطر کاری که در واقع شما انجام داده اید مورد تحسین و توجه قرار بگیرد. شاید زیاد برایتان اهمیت نداشته باشد که یک نفر دیگر در مرکز توجه قرار بگیرد، اما به این شرط که زحمات خودتان نادیده گرفته نشوند. هرچند تشویق و تأیید دیگران بسیار لذت بخش است، اما یادتان باشد درخشان ترین ستاره ها آنهایی هستند که به خاطر دیگران می درخشند. امروز در بحث هایی شرکت خواهید کرد که اطلاعات گسترده ای در مورد آنها دارید و حرف هایتان تأثیر قابل توجهی روی بقیه خواهند گذاشت. شاید موفق نشوید آنها را وادار به پذیرش حرف های خودتان بکنید، اما دیدن نگاهشان وقتی دارید حرف می زنید برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود.

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد افکاری درباره ی ماجراجویی به سرتان زده که همه ی فکر و خیال تان را درگیر کرده است. افکارتان سرعت گرفته، یعنی قبل از این که یک ایده را کاملاً حلاجی کنید مجبورید سراغ فکر بعدی بروید. شاید دیگران شما را به خاطر این رفتارتان سرزنش کنند، اما شما نباید با خشم جواب شان را بدهید. به جای دعوا سعی کنید نظرات آن ها را بشنوید تا افکارتان را بهتر جهت دهید. بهتر است خودتان را به امواج پیش رو بسپارید و مقاومت نکنید. اگر تصمیم گرفتید که از خانه بیرون بروید حواستان به نقاط ضعفتان باشد تا بتوانید از منابع انرژی خود به درستی استفاده کنید. تا جای ممکن وقتتان را با آنهایی بگذرانید که کمترین آسیب را می توانند به قلب حساستان وارد کنند.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد احساسات شما نسبت به رابطه عاطفی فعلیتان در حال حاضر مدام در نوسان هستند، یک لحظه از وضعیت موجود ناراحت هستید و لحظه ای دیگر همه چیز خیلی خوب و وفق العاده به نظر می رسد. امروز نه به تفکرات مثبت خود امید ببندید و نه با تفکرات منفی خود نا امید شوید، زیرا این تغییرات شدید روحی قابل اعتماد نیستند. سعی کنید تا جای ممکن صلح و آرامش را حفظ کنید و برای خودتان دردسر نتراشید، تا فردا اوضاع خیلی بهتر خواهد شد. امروز خودتان را بیشتر با مسائل فکری و منطقی درگیر کنید. با دوستانتان به بحث های فلسفی بپردازید، کتاب بخوانید و کارهایی را انجام دهید که توجهتان را از احساسات آشفته تان منحرف خواهند کرد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد اهداف تان آن قدر نوع دوستانه به نظر می رسد که به خودتان می گویید نکند راه احمقانه ای را در پیش گرفته اید. این که بخواهید دنیا را تغییر دهید فکر خوبی است، اما نباید نسبت به زندگی خودتان بی میل شوید و خواسته های تان را نادیده بگیرید. باید راهی پیدا کنید تا این رویاهای نوع دوستانه را با نیازهای شخصی تان به مرحله ی تعادل برسانید. باید برای خدمت به دیگران فکرتان را به کار بیندازید و منطقی جلو بروید، در این صورت می توانید به هر چه می خواهید برسید. شاید بد نباشد که امروز را در خانه بمانید و به کارهای عقب افتاده ای که در خانه دارید رسیدگی کنید و یا برای ساعت های طولانی بی آن که هیچ کاری کنید در تختخوابتان بمانید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید گاهی خلاقیت نتیجه توفانی هیجان انگیز از فعالیت ذهنی است، اما گاهی هم نیاز به سخت کوشی و داشتن هدف و رویکردی مشخص دارد. اگر می خواهید بهترین نتیجه ها را به دست بیاورید در حال حاضر بهترین حالت برای شما این است که ترکیبی از این دو را به کار بگیرید. امروز شما آماده اید تا زره ای از فولاد به تن کرده و به میدان جنگ بروید. سطح انرژیتان بسیار بالاست و آماده اید برای رسیدن به هدفتان هر کاری که لازم باشد را انجام دهید. فقط باید مواظب باشید که قربانی احساسات شدید و بیش از حد خود نشوید، در غیر این صورت خودتان را به دردسر خواهید انداخت. این انرژی زیاد شما برای همه بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد دوست ندارید کسی با نقشه های شما مخالفت کند، اما اگر دیدید که سرسختی شما مانع کارتان شده بهتر است مصالحه کنید. خودتان فکر می کنید که راه درست را در پیش گرفته اید، اما اطرافیان تان از این که مشکلات را ماست مالی می کنید ناراحت اند. اکنون این فرصت را دارید که یک کار بزرگ انجام دهید و بر همه ی نزدیکان تان اثر مثبت بگذارید. باید تصمیم بگیرید: آیا رسیدن به اهداف خودتان برای شما مهم است یا کمک رساندن به کسانی که دوست شان دارید؟ اگر قرار است راهی را در پیش بگیرید که دیگران کمتر در آن پا گذاشته اند باید جرأت به خرج دهید و فداکاری کنید، اما بدانید که یک پاداش ارزشمند در انتظار شماست.

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد شاید با خودتان فکر کنید که مو لای درز نقشه هایتان نمی رود، اما اینطور نیست. در واقع، تغییر شرایط در محل کارتان ممکن است مشکلات زیادی در نقشه هایتان ایجاد کرده و شما را مجبور کنند تا این فکرتان را تغییر دهید. اما اوضاع آنقدرها هم که شما فکر می کنید بد نیست، خوشبختانه شما این فرصت را به دست خواهید آورد که با اطمینان خاطری بیش از قبل راهتان را ادامه دهید. فقط به این شرط که اجازه ندهید تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان شما را وسوسه کند پیش از رسیدن به هدفتان تسلیم شوید. اشتباه ترین کاری که ممکن است در حال حاضر انجام دهید این است که از ترس اشتباه کردن هیچ کاری نکنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده امروز کلمات به راحتی بر زبان تان جاری می شوند و ممکن است قبل از این که متوجه شوید شما را به دردسر بیندازند. حرف های زیادی برای گفتن دارید، انگار مدت زیادی احساسات تان در حال غلیان بودند. تا به حال بدون شک و تردید حرف می زدید، اما دیگر تصمیم گرفته اید که بیشتر احتیاط کنید. ممکن است پیام تان تکه تکه به مخاطبان برسد، پس حواس تان را جمع کنید که وضعیت را از این که هست پیچیده تر نکنید. گذشته ها را کنار بگذارید، بهتر است ببخشید و با قلبی صاف رو به آینده حرکت کنید. امروز حساسیت شما به طور قابل توجهی افزایش یافته است و باعث شده احساس کنید در برابر دنیای بیرحمی که شما را در بر گرفته است تنها هستید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز تصمیم گیری برای شما خیلی راحت تر از همیشه است. انگار نگرانی هایتان از قضاوت های دیگران به طور موقتی از بین رفته اند. نه اینکه برایتان مهم نباشد دیگران در مورد انتخاب هایتان چه فکری می کنند، اما می توانید بر اساس خواسته های قلبی خودتان تصمیم بگیرید و بی آن که نگران انتقادات دیگران باشید بر اساس انتخابتان عمل کنید. با این حال باید این نکته را به یاد داشته باشید که شما در اجتماع زندگی می کنید و نمی توانید خودتان را از آن جدا بدانید و واکنش های دیگران دیر یا زود ممکن است باعث اذیت شدن شما شوند. لزومی ندارد خودتان را از جمع جدا کنید، فقط باید حد و مرزهایی را مشخص کنید تا انرژی منفی آنها را از خود دور نگه دارید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز قوه تخیل شما بیش از حد فعال شده است، به همین خاطر ممکن است همکاران تان اذیت شوند، زیرا قبل از این که افکارشان را کامل کنند وسط کارشان می پرید. آن ها ممکن است فکر کنند که به دنبال جلب توجه هستید و دوست ندارید که دیگران هم در کانون توجه قرار بگیرند. اکنون تصمیم دارید که برای رسیدن به اهداف تان بیشتر تلاش کنید. برای این که به مقصودتان برسید باید بگذارید دیگران هم خودی نشان دهند. امروز از قلبتان به خوبی محافظت کنید، زیرا خیلی زود طعمه ی تیر حرف های آزاردهنده دیگران خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟