ضارب پلیس دستگیر شد

سرهنگ "ناصرحیدری"در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در 28 اسفندماه سال 99 احدی از ماموران انتظامی این فرماندهی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به فردی که بالای تیر برق بود مشکوک و برای بررسی موضوع وارد عمل شد.

به گزارش رکنا، وی افزود: فرد مذکور که قصد سرقت ترانس برق داشته با رویت پلیس با یک قبضه اسلحه کلت به سمت افسر گشت تیراندازی و وی را از ناحیه پا مجروح و قبل از حضور نیروهای کمکی از محل متواری می‌شود.

جانشین انتظامی "لارستان" بیان کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری عامل این حادثه آغاز شد و ماموران پلیس امنیت عمومی پس از 6 ماه موفق شدند متهم 28 ساله را در یکی از بخش‌های شهرستان "اوز" این استان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه آن را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سرهنگ "حیدری" با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: تلاش برای کشف سلاح به کار رفته در تیراندازی ادامه دارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه برابر قانون هرگونه تعرض و تمرد علیه ماموران انتظامی حین خدمت و ماموریت جرم محسوب می‌شود و برابر قانون برخورد خواهد شد، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و عرصه را بر آنها تنگ خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟