به گزارش رکنا، به‌نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عبدالخالق کشاورزی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اعلام گزارش و شکایت مردمی مبنی بر فعال بودن چهار مرکز آموزش و درمان بدون مجوز در حوزه طب سنتی که از سوی افراد فاقد صلاحیت علمی و خارج از موازین علمی و مقررات وزارت بهداشت اداره می‌شد، با حکم مراجع قضایی و همکاری نیروی انتظامی و با حضور بازرسان کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه این مراکز تعطیل شدند.

نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه افزود: با توجه به استقبال مردمی از طب سنتی، افراد سودجو با مداخله غیرعلمی و غیرقانونی خود آسیب‌های جبران‌ناپذیری به مراجعان وارد می‌کنندکه سبب مشکلات جسمی و روحی روانی در موارد متعددی شده است.

وی بیان کرد: در این راستا دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن برخورد جدی با افراد متخلف توسعه مراکز مجاز علمی و قانونی را در دست اجرا دارد، به طوری که اکنون یک سلامتکده و چندین مرکز درمانی دولتی از سوی پزشکان متخصص این رشته مشغول ارائه خدمت هستند.

کشاورزی از شهروندان خواست تا برای دریافت خدمات طب سنتی به مراکز مجاز مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟