2400 گروه جهادی در تهران فعالیت می کنند / بسیج از تفکر ناب انقلابی بیرون آمده است + فیلم
حجم ویدیو: 52.31M | مدت زمان ویدیو: 00:07:08

به گزارش رکنا، سردار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ صبح امروز (یکشنبه) با حضور در صحن شورای اسلامی‌شهر تهران با اشاره با گرامی‌داشت هفته بسیج اظهار داشت: امروز همه دنیا به برکات تشکیل شجره طیبه بسیج را شهادت می‌دهند؛ امروز بسیج کلید حل مشکلات کشور و جهدن اسلام شد.

وی ادامه داد: تمام مردم، مسئولین و فرماندهان ما مکلف به تقویت بسیج و تفکر بسیجی هستند.

سردار حسن زاده با بیان اینکه در دوران مختلف مدیریت ماشینی، سیستمی و ... امدند و دوران درخشان و افولی داشتند، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی امام فرمان تشکیل بسیج را دادند و توانسته امروز مشکلات را در کمترین زمان و هزینه برطرف کند.

وی افزود: برخی‌ها القا کردند که مکتب بسیج فقط در زمان دفاع مقدس کارایی دارد، اما امروز می‌بینیم امروز مکتب و تفکر بسیجی جهانی شده است.  

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند بسیج تشکیل شد تا تهدیدات به فرصت‌ها تبدیل کند، گفت: فلسفه وحودی بسیج رفع تهدیدات و تبدیل آن‌ها به فرصت‌ها است.

وی گفت: امام فرمودند بسیج از تفکر ناب انقلابی و اسلامی بیرون آمده است؛ در هیچ جای دنیا مکتبی همچون بسیج وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ما امروز بزرگترین شبکه فرهنگی، اجتماعی و نظامی را در اختیار داریم، گفت: هم‌اکنون دو هزار و ۵۰۰ پایگاه بسیج،  پنج هزار واحد بسیج قشری و دو هزار و ۴۰۰ گروه جهادی در تهران در حال فعالیت هستند

وی گفت: تقویت تفکر بسیجی یعنی تبدیل تهدیدات به فرصت‌ها و دور کردن چشم طمع بدخواهان و دشمنان از میهن و انقلاب اسلامی و تقویت بسیج یک تکلیف است که همه باید به آن توحه داشته باشند.

وی با بیان اینکه امروز تفکر بسیجی در مدیریت ملی و شهری می‌درخشد، گفت: باید همه طعم شیرین مدیریت انقلابی، جهادی و بسیجی را بچشند و ملت و مردم ما باید کارآمدی یک تفکر اصیل بسیجی را ببیند.

وی خاطرنشان کرد: امروز شهردار تهران به خوبی بر مشکلات تمرکز کرده است؛ باید روابط بین شهرداری و مردم تهران در راستای برقرای عدالت ایجاد شود.

وی با بیان اینکه در بسیج با توجه به تجربیاتی که وجود دارد آمادگی داریم در کنار شهرداری تهران به مردم خدمات رسانی کنیم گفت: بسیج آمادگی دارد در کاهش آسیب‌های اجتماعی، توزیع عادلانه خدمات اجتماعی و شهری، احیا و افزایش اعتماد مردم، تقویت شاخص‌های سبک زندگی ایرانی اسلامی، ارتقا سطح سرمایه‌های اجتماعی برای رفع آسیب‌ها، توجه ویژه به ورزش عمومی و پیاده سازی طرح جامع و فراگیر محله اسلامی برای رسیدن به جامعه اسلامی در کنار شهرداری باشیم.

وی گفت: طرح بسیج ملی شهید سلیمانی علی‌رغم مخالفت‌هایی که وجود داشت توانست در مقاله با کرونا موفق عمل کند و در مرحله اول در کمتر سه هفته برای اولین بار در حوزه بهداشت و پیشگیری، پیشگیری پیشی گرفت و در حوزه عربالگری بهترین عملکرد را داشتیم.

وی گفت: در مرحله دوم و در ۴۵ روز با اجرای طرح شهید سلیمانی توانستیم آمار مبتلایان و فوتی‌ها را کاهش دهیم و مشکلات زیادی را برطرف کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟