شربیانی: روشنایی ناکافی معابر در محلات جنوب تهران با ناامنی همراه است

کمبود روشنایی معابر در جنوب تهران ممکن است باعث ناامنی شهروندان شود. کمبود روشنایی معابر در محلات جنوب تهران موضوعی است که باید مدیریت شهری و شهرداری تهران به آن رسیدگی کنند. جعفر شربیانی توضیحاتی در مورد روشنایی معابر تهران و احتمال بروز ناامنی برای شهروندان ارائه کرد.

به گزارش رکنا، با حضور جعفربندی شربیانی، عضو هیئت رئیسه شورای شهرتهران، عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور استانداری تهران و داود لطفی شهردار منطقه ۱۷ پنجاه و نهمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران با موضوع بررسی میزان پیشرفت مصوبات کمیته مذکور در منطقه ۱۷ برگزارشد.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران در جریان این نشست با تاکید بر توجه ویژه به رفع مشکل روشنایی در برخی معابر شهری گفت: در بسیاری از محلات جنوبی شاهد ناکافی بودن رشنایی در معابر هستیم که بخشی از دلایل ناامنی در این محلات است.

شربیانی در ادامه خاطرنشان کرد: درموضوع امنیت اجتماعی ۱۸دستگاه درگیر هستند که بجز نیروی انتظامی که وظیفه ذاتی آن برقراری امنیت است، باقی دستگاه‌های اجرایی پیگیری و رفع معضلات در این زمینه را بر عهده شهرداری می‌گذارند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه مشکل روشنایی زمانی با ورود همه دستگاه‌ها و بهره گیری از تمام ظرفیت آن‌ها حل خواهد شد، ادامه داد: عمده مشکل روشنایی منطقه ۱۷ مربوط به جنوب منطقه و در نزدیکی ایستگاه مترو می‌باشد که مرتبط با شرکت برق منطقه بهمن است. اداره برق باید حاضر شود و پاسخ گو باشد.

بر همین اساس و در پایان جلسه مقرر شد ۲۰ نقطه ناامن و بی دفاع شهری منطقه ۱۷ با ایجاد روشنایی مناسب بهسازی شود.

آیا این خبر مفید بود؟