توجه به پروژه های محلی استراتژی مدیریت شهری

عضو شورای شهر تهران در آئین بهره برداری از پروژه بهسازی فلکه دوم نیروی هوایی گفت: مهمترین رویکردها و استراتژی های مدیریت شهری دوره پنجم توجه به فضاها و عرصه های عمومی و پلازاهای شهری و اساس توجه به محلات برای رفاه شهروندان است.

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران محمد سالاری با بیان این مطلب افزود: امروز مفتخر هستیم که به همراه شهردار منطقه 13 و مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران شاهد افتتاح و به بهره برداری رسیدن یکی از بزرگترین و مهمترین میادین منطقه 13 شهرداری تهران به عنوان فلکه دوم نیرو هوایی باشیم.

جزئیات فضای میدانگاه فلکه دوم نیرو هوایی

وی ادامه داد: مجموعه این میدانگاه حدود 1.5 هکتار مساحت دارد و از جمله میادینی است که مردم و شهروندان این محلات در اینجا برای گذران اوقات فراغت خود حضور پیدا می کنند. از آنجایی که از مهمترین رویکردها و استراتژی های مدیریت شهری دوره پنجم توجه به فضاها و عرصه های عمومی و پلازاهای شهری و اساس توجه به محلات برای رفاه شهروندان بوده است، در اصل رویکرد خودش را از توجه به پروژه های بزرگ مقیاس شهری و سخت افزاری به درون محلات برده است.

سالاری افزود: ما در اصل در طی این ماه ها و هفته های گذشته شاهد به بهره برداری رسیدن مجموعه قابل توجهی از این فضاهای عمومی هستیم که به شدت هم مورد رضایت مردم است.

بهره برداری از میدانگاه توسط شهرداری منطقه 13 و سازمان زیباسازی

این عضو شورای شهر تهران گفت: این میدانگاه هم که توسط سازمان زیباسازی و حمایت شهرداری منطقه 13 به بهره برداری رسید مجموعه قابل توجهی از مناسب سازی فضاهای عمومی و تجهیز مبلمان شهری مطابق با استانداردهای روز انجام شده است.

وی با اشاره به روشنایی بهسازی شده در این میدان تصریح کرد: مردم این محله اذعان داشتند که در حال حاضر شب های این میدان بسیار سرزنده و با نشاط شده است. حتی فضاهای پیرامونی مثل روکش آسفالت و تعریض پیاده روهای پیرامونی هم انجام شده و این در اصل یکی از موضوعات و استراتژی های این دوره بوده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟