گشایش تندروهای بلوار استاد معین جنوبی، به زودی

به گزارش رکنا به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی که در حاشیه بازدید از پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استاد معین سخن می گفت، ضمن اعلام پیشرفت 95 درصدی عملیات اجرایی این پروژه افزود: مسیرهای تندروی بلوار 45 متری استادمعین با توجه به نقش موثر این پروژه در ساماندهی ترافیک سنگین معابر منتهی به سه راه آذری و کاهش بار ترافیک میدان آزادی، خیابان آزادی و بزرگراه آیت ا... سعیدی، زودتر از مسیرهای کندرو تحویل شهروندان خواهند شد.

وی با بیان آنکه سایر اقدامات تکمیلی پروژه شامل احداث مسیرهای کندرو و معابر پیاده رو و نیز تامین روشنایی مسیر ظرف 15 روز آینده به سرانجام خواهد رسید، تکمیل این پروژه راهگشای ترافیکی را از مهمترین مطالبات شهروندان ساکن در منطقه 9 ذکر و اضافه کرد: تکمیل ادامه جنوبی بلوار استاد معین با توجه به عبور مسیر از داخل پادگان جی، مستلزم توافقاتی بود که خوشبختانه با مشارکت نهادهای ذیربط حاصل شده است.

گفتنی است در بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استاد معین، سید مصطفی موسوی شهردار منطقه 9 و تنی از چند مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی نیز حضور داشتند. ادامه جنوبی بلوار استاد معین حدفاصل خیابان نیارکی تا محور 30 متری جی، یک معبر 45 متری با حدود 800 متر طول است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟