طرح ترافیک خبرنگاران تا چه زمانی اعتبار دارد؟

به گزارش رکنا ، "عمار سعیدیان‌فر " با بیان اینکه تا زمانی که سهمیه طرح ترافیک سال ۹۹ خبرنگاران تخصیص داده نشود، طرح ترافیک خبرنگاری سال ۹۸ اعتبار دارد تصریح کرد: در حال حاضر مدارک بارگذاری شده خبرنگاران در سامانه در حال بررسی است و به تدریج معرفی نامه رسانه ها نیز ارسال میشود .

مدیر واحد ساماندهى محدوده و طرح هاى ترافیکى اظهار داشت: پس از بررسى مدارک خبرنگاران ، سایت " تهرانِ من" به مدت یک هفته مجددا باز خواهد شدکه آندسته از خبرنگارانى که نقص مدارک داشته و یا مدارکشان نیازمند ویرایش است، امکان ویرایش و بارگذاری مدارک را خواهند داشت .

تشکیل کمیته 7 نفره برای سهمیه خبرنگاران

سعیدیان فر ادامه داد: تخصیص سهمیه خبرنگاران از سوى کمیته ای ٧ نفره متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک ٢ نفر نماینده از کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتى وزارت فرهنگ و ارشاد ، انجمن صنفى روزنامه نگاران استان تهران ،انجمن صنفى رسانه هاى غیر دولتى و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتى ایران در حال انجام است .

به گفته وی پس از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، تخصیص کارت بلیط مترو هم صورت خواهد گرفت که جزئیات آن نیز متعاقبا اعلام خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟