سرهنگ "علیرضا قدمی" با گرامی داشت یاد و خاطره بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و تبریک فرار رسیدن عید سعید فطر، گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در تعطیلات عید سعید فطر، سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 13 خرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر های مجاز ترافیک، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 13 خردادماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 18 خردادماه از محورهای کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 13 خرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 14 خرداد ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل،تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 4 بعد از ظهر روز دوشنبه تا ساعت 2 بامدادروز سه شنبه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12روز چهارشنبه 15 خردادماه تا ساعت 2 بامداد بامداد روز پنج شنبه 16 خردادماه 98 از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل،تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه 15 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز پنج شنبه 16 خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی به این نکته نیز اشاره کرد: در صورتی که عید سعید فطر روز پنج شنبه 16 خردادماه اعلام شود محدودیت ها و ممنوعیت های اعلام شده برای روز چهارشنبه در روز پنج شنبه اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه 17 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 18 خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 4 بعد از ظهر روز جمعه 17 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 18 خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟