مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان از تخلیه سه روستای شهرستان فاریاب و دو روستای ارزوئیه به دلیل شدت بارش‌ها در استان خبر داد و گفت: شدت بارش‌ها مربوط به روز جاری است و از فردا از میزان شدت بارش‌ها کاسته می‌شود.

مجید سعیدی از تخلیه سه روستای شهرستان فاریاب و دو روستای ارزوئیه به دلیل شدت بارش‌ها در استان خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر محورهای ارزوئیه – حاجی‌آباد، فاریاب – دره‌شور و فاریاب – جیرفت به دلیل شدت بارش‌ها مسدود شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به اینکه: بامداد امروز ارتباط برق شهربابک قطع شده بود که در حال حاضر این مشکل برطرف شده است، افزود: راه افتادن روان‌آب‌ها در بسیاری از نقاط استان را شاهدیم.

وی عنوان کرد: شدت بارش‌ها مربوط به روز جاری است و از فردا از میزان شدت بارش‌ها کاسته می‌شود، در برخی نقاط شهر کرمان از جمله شهرک سعیدی شاهد آبگرفتگی معابر هستیم که مشکل چندانی در این زمینه وجود ندارد.

همچنین محدودیت تردد در محور رودبار آبسردوئیه – کهنوج، محور رودبار مظفرآباد - کهنوج محور رودبار محمدآباد - قلعه‌گنج و کهنوج به علت جاری شدن سیلاب مسدود است و مسیر جایگزین از پل بهادرآباد به کهنوج انجام می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟