ماشین پرنده شوک برانگیز دنیا مدنی ! + عکس باورنکردنی

دنیا مدنی متولد 13 تیر 1369 در تهران ، بازیگر سینما ، تلویزیون و طراح است دنیا مدنی فارغ التحصیل رشته طراحی لباس در مالزی و جهاد دانشگاه تهران می باشد دنیا مدنی در سینما مدتی دستیار طراح لباس بود و حالا بازیگری می کند و مزون دارند دنیامدنی در سال 1391 وقتی 22 ساله بود اولین بار با سریال «زندگی جای دیگری است» به کارگردانی منوچهر هادی کنار طراحی لباس ، بازیگری را تجربه کرد دنیا مدنی در ماه رمضان 1397 با حضور در سریال رهایم نکن کنار چهره هایی چون امین تارخ ، فریبا متخصص و محمدرضا هدایتی با نقش فرناز به شهرت رسید

دنیا مدنی

 دنیا مدنی بازیگر خوش چهره و بی حاشیه در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری جالب را از خود در کنار یک ماشین حیرت انگیز با درهای عجیب منتشر کرد.

دنیا مدنی

دنیا مدنی و فرصت ویژه

دنیا مدنی تا امروز در پشت صحنه آثار نمایشی متعددی حضور داشته و در سینما نیز نقش‌آفرینی کرده، اما نقش فرناز در سریال رهایم نکن، نخستین تجربه تلویزیونی او در مقام بازیگر است.

فرصتی طلایی برای آشنا شدن بیشتر مخاطبان با او.

مدنی درباره حضورش در این سریال و ارتباط با مخاطبان پرشمار تلویزیون به خبرنگار جام‌جم می‌گوید: پیشنهاد بازی در این سریال برای من یک فرصت بود که اگر آن را قبول نمی‌کردم این شانس را از خودم گرفته بودم.

کار کردن با آقای عسگرپور به عنوان کارگردانی با تجربه و حرفه‌ای همیشه پیش نمی‌آید. اساسا حضور در تلویزیون و ارتباط با مخاطبان گسترده آن و همچنین بازی در سریال‌های رمضانی که معمولا بینندگان زیادی دارند، فرصتی طلایی است.

وقتی تماشاگر در داخل خانه بازیگر را تماشا می‌کند، همه چیز برایش ملموس‌تر است و حس همذات‌پنداری بیشتری دارد. به مدت ۳۰ شب، هر شب با تماشاچی بودن فرصت خوبی برای بازیگر است تا بتواند خودش را از جنبه‌های گوناگون بشناسد.

منبع:وقت صبح

 

آیا این خبر مفید بود؟