فیلمی تاسف آور از ریحانه پارسا کنار نیلی افشار ! / رسما روانی است !
حجم ویدیو: 1.49M | مدت زمان ویدیو: 00:00:15

ریحانه پارسا سرنوشت عجیبی را برای خود رقم زد. ریحانه پارسا پس از مهاجرت از ایران انواع و اقسام حواشی را یدک کشید. ریحانه پارسا پس از نقش آفرینی در سریال پربیننده "پدر" می توانست به چهره هنری محبوبی تبدیل شود اما نشد! ریحانه پارسا با حرکات منشوری اش سعی کرد سر زبان ها بیوفتد. ریحانه پارسا فیلم جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، در این ویدئوی عجیب، ریحانه پارسا در حال خندیدن و حرکت های تعجب آوری در کنار دوستانش است.

سام درخشانی: امیدوارم ریحانه به حرف من گوش بدهد

سام درخشانی در گفت‌وگوی رادیویی از موضوع مهاجرت ریحانه پرده برداشت و گفت: فکر می‌کنم ایشان به خارج از کشور رفته‌اند. خانم پارسا هم ما را و هم خانواده‌شان را شگفت‌زده کردند.

وی افزود: به ریحانه پارسا گفتم به خودشان وقت بدهند از این حالت خارج شوند و به بازی‌شان ادامه دهند. فعلاً در کشور همسایه بودند و خودشان می‌گفتند قصد مهاجرت دارند. اما تصمیم‌شان قطعی نبود، چیزی که هست از کار ما جدا شدند.

بازیگر سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: بگذارید تصمیم نهایی را از خودشان بشنویم. فقط من گفتم عجله نکنند که زمان همه‌چیز را درست می‌کند. الان خسته‌اند و شاید اتفاقاتِ اخیر خیلی به ایشان فشار آورده باشد.

بالأخره آستانه تحمل خیلی‌ها پایین آمده و باید بیشتر به خودشان وقت بدهند. امیدوارم به حرف من گوش بدهند و تصمیم دیگری بگیرند. اینکه چه اتفاقی می‌افتد را حتماً از زبان خودشان می‌شنویم.

آیا این خبر مفید بود؟