فحش خوردن محسن افشانی وقتی به کربلا رفت !  + فیلم
حجم ویدیو: 6.89M | مدت زمان ویدیو: 00:00:56

محسن افشانی بازیگر مرد مشهور تلویزیون بود که تبدیل به یک شاخ مجازی شد و در این راه بارها ممکن بود محسن افشانی جانش را هم از دست بدهد. محسن افشانی با دختری به نام سویل ازدواج کرد که این ازدواج هم فوق العاده جنجالی شد و محسن افشانی حاشیه های فراوانی در فضای مجازی ایجاد شد که حتی چند ماه محسن افشانی دستگیر و زندانی شده بود.

محسن افشانی

دعوای جنجالی محسن افشانی و میلاد حاتمی

میلاد حاتمی محسن افشانی را به گروگان گرفت و او را تنبیه کرد و خیلی ها می گویند یکی از اصلی ترین دلایل دستگیری محسن افشانی همین اتفاق بوده است. محسن افشانی با حضور در یک خبرگزاری داخلی اقدام به افشاگری پشت پرده شاخ های اینستاگرامی مثل دنیا جهانبخت و میلاد حاتمی و ساشا سبحانی کرد و از زندگی اجاره ای و قرضی آنها صحبت کرد. او همچنین درباره کلاهبرداری هایی که آنها در این مدت از مردم انجام داده اند صحبت به میان آورد. محسن افشانی مدتی را به ترکیه مهاجرت کرده بود ولی بعد از آن توسط میلاد حاتمی (شاخ اینستاگرامی مشهور که توسط دولت ایران بازداشت شده است) به گروگان گرفته شد و ویدیوهای غیر اخلاقی از او منتشر شده است. او با دختری مشهور به سویل ازدواج کرد ولی کمی بعد این زادواج به طلاق انجامید. سویل ادعا می کند که محسن افشانی او را کتک زده است.

محسن افشانی

محسن افشانی بر علیه دنیا جهانبخت

جالب است که محسن افشانی می گوید زندگی دنیا جهانبخت اجاره ای است و مهراد جم این را فهمیده است. افشانی می گوید که دنیا جهانبخت وقتی در دبی بود عرب ها او را پشتیبانی مالی می کردند و توانسته بود ظاهر لاکچری از زندگی خودش نمایش دهد. التبه آنچه به نظر می رسد دنیا جهانبخت پول خیلی خوبی در حال حاضر از قمار به دست می آورد و قطعا وضع مالی اش آنقدر بد نیست که آقای افشانی می گوید. محسن افشانی شاخ اینستاگرامی و بازیگر سابق صدا و سیما که حاشیه های زیادی را پشت سر گذاشته است از وعده هایی که با آن دنیا جهانبخت توانست مهراد جم را به لندن بکشاند پرده برداشت.

محسن افشانی ازدواج کرد

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع: برخط نیوز

آیا این خبر مفید بود؟