سارا و نیکا باز جنجال کردند / این بار تشویق شدند
حجم ویدیو: 3.67M | مدت زمان ویدیو: 00:00:30

سارا و نیکا فرقانی از بازیگران جوان دو قلو هستند. درخشش سارا و نیکا با سریال تلویزیونی "پایتخت" شکل گرفت. سارا و نیکا در سوئد زندگی می کنند. در اینستاگرام سارا و نیکا فرقانی بسیار فعالند.  سارا و نیکا اخیرا فیلمی از نوازندگی خود منتشر کردند.

به گزارش رکنا، سارا و نیکا دوقلوهای مشهور سریال پایتخت که مدتی است در ایران زندگی نمی کنند ویدیویی از نوازندگی خودشان منتشر کردند تا نشان دهند هنرمند هستند!

هرچند سارا و نیکا از سریال پایتخت حذف شدند ولی اگر هیچوقت دیگر نقشی نداشته باشند و بازی نکنند به اندازه خیلی از بازیگرانی که سالها در تلویزیون و سینما کار می کنند فالوور جمع کرده اند ! آنها حالا می توانند در اینستاگرام به شهرت خود ادامه دهند و از این جهت چیزی را از دست نداده اند. تازه حاشیه های منتشر شدن عکسشان هم برای آنها محبوبیت بسیار بیشتری آورده به گونه ای که اگر آن اتفاق نمی افتاد شاید هیچوقت اینگونه دیده نمی شدند.

حاشیه های فعالیت سارا و نیکا در زمینه رمزارز

تصاویر جدید سارا و نیکا فرقانی بازیگر

سارا و نیکا با اینکه سنی ندارند ادعا می کنند که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت دارند و مردم (فالوورهایشان) را به سمت سرمایه گذاری در این زمینه دعوت می کنند و خب آنها مشخصا یک فرد را معرفی می کنند که او هم آنها سنی ندارد ! به نظر می رسد آنها باید احساس مسئولیت بیشتری نسبت به فالوورها و طرفداران خودشان داشته باشند و برای سرمایه مردم احترام قائل باشند. افراد زیادی در زمینه ارزهای دیجیتال ضررهای هنگفت کرده اند و نمی توان به این سادگی و بدون تخصص مردم را به پول خرج کردن دعوت کنیم.

سارا و نیکا

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟