سارا و نیکا از دست رفتند ! / تقلید از دنیا جهانبخت ! + فیلم
حجم ویدیو: 751.25K | مدت زمان ویدیو: 00:00:05

سارا و نیکا دوقلو های پرحاشیه ای هستند که در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارند. شهرت سارا  و نیکا از ابتدا در سریال پایتخت بوده است. سارا و نیکا دوقلو های پایتختی هستند که در 6 قسمت سریال پایتخت حضور داشتند اما پس از انتشار فیلم خارج از عرف سارا و نیکا در کنار استخر از ادامه بازی در این سریال کنار گذاشته شدند. سارا و نیکا در یک لایو به تبلیغ علی حسنی پرداختند.

استوری سارا فرقانی

فالوورهای زیاد سارا و نیکا

سارا و نیکا که با خودنمایی و تصاویری که منتشر می کردند هر کدام حدود یک میلیون فالوور دارند و به نظر می رسد حالا قصد دارند از این طریق کسب درآمد هم کنند.

آنها شخصی را همیشه تبلیغ می کنند که ادعا می کند به مردم پولدار شدن از طریق ارز دیجیتال را یاد می دهد! باید مواظب باشند که ماجرای سایت های قمار و شرطبندی این بار از طریق ارز دیجیتال رخ ندهد چون فالوورهای زیادی دارند و مردم ممکن است این وسط پول خود را از دست بدهند.

تلگرام سارا فرقانی

اما کسی که سارا و نیکا این همه تبلیغ او را می کنند کیست؟

علی حسنی که در ابتدا با عنوان “کارآفرین نوجوان در فضای مجازی” و صرف میلیون ها تومان پول برای دیده شدن فعالیت خود را شروع کرد، حالا با برگزار کردن کمپین های اینستاگرامی جذب فالوور با نام “کمپین مجموعه علی حسنی” و وعده های جوایز میلیونی، به علت خلا قانونی و نبود نظارت در این حوزه به درآمد های هنگفتی رسیده است. اما فعالیت وی به کارآفرینی یا برگزار کردن کمپین های اینستاگرامی ختم نشده و حالا با ترند شدن بازار ارز های دیجیتال به سیگنال فروشی روی آورده است!

علی حسنی کلاهبردار

علی حسنی با ایجاد کانال VIP و دریافت حق عضویت خود را متخصص ارزهای دیجیتال معرفی کرده و از طریق سیگنال فروشی درآمد کسب می کند.

حسنی جوان هم به مانند دیگر شاخ های اینستاگرام با نمایش زندگی لاکچری خود تلاش می کند جوانان و نوجوانان را تحت تاثیر قرار دهد و با سراب پولدار شدن یک شبه آن ها را به دام بیندازد.

علی حسنی

دابسمش عاشقانه سارا و نیکا برای پاییز!

این دو بازیگر برای اینکه همچنان بتوانند مخاطبان خود را حفظ کنند و حتی اگر شد به تعداد فالوورهای شان اضافه هم کنند به مناسبت های مختلف عکس و ویدیو منتشر می کنند و در تازه ترین پست اینستاگرامی شان به بهانه پاییز یک دابسمش عاشقانه به اشتراک گذاشتند.

چیزی که در این موزیک ویدیو جلب توجه می کرد تغیر چهره و اندام این دو خواهر دو قلو است و به نظر می رسد کم کمک سارا و نیکا پایتخت که در ذهن مخاطبان دو دختر نوجوان بودند حالا زنانه تر شده اند.

سارا و نیکا به دنبال پسرای خوش هیکل

خواهران دوقلو در یک گفتگوی ویدیویی که فرد سوال کننده سوال غیر متعارفی از سارا و نیکا می پرسد گفتند که پسرانی را دوست دارند که ورزشکار و خوش هیکل باشند.

منبع : شایا نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟