لباس چسبان بت منی و سیاهپوش کیم کارداشیان + دم اسب هم داشت !

کیمبرلی نوئل کارداشیان وست، مشهور به کیم کارداشیان؛ بازیگرآمریکایی است. کارداشیان اخیرا با یک لباس مشکی که صورتش را پوشانده بود به همراه یک موی دم اسبی ۱۹۰/۵ سانتیمتری در مراسم فرش قرمز مت گالای ۲۰۲۱ حضور پیدا کرد. کار آرایش موهای کارداشیان را کریس اپلتون انجام داده بود. کیم کارداشیان علاوه بر بازیگری یک مدل است.

کیم کارداشیان

اپلتون چند روز قبل در یک استوری اینستاگرامی به سؤال یک طرفدار که پرسیده بود موی دم اسبی کارداشیان چقدر قیمت داشت، پاسخ داد. او گرچه هزینه را ۱۰ هزار دلار عنوان کرده اما احتمالش هست که مبلغ مذکور شامل دستمزد اپلتون نباشد.

کارداشیان از قرار معلوم در مهمانی جاستین بیبر در هتل ریتز کارلتون که شب همان روز برگزار شد، موی دم اسبی خود را کنار گذاشته بود. تصاویری که از او در حال خروج از هتل منتشر شده کارداشیان را با لباس مشکی چسبانی نشان می دهد که به نظر می رسید با الهام از شخصیت سینمایی «زن گربه ای» طراحی شده بود. موهای او در این عکس ها دم اسبی کوتاه تری بود.

کیم کارداشیان

کریس اپلتون که مشتریان معروفی مثل آریانا گرانده و جنیفر لوپز دارد، بارها با کارداشیان همکاری داشته است. آن ها قبلاً در مصاحبه ای درباره ی رابطه ی کاری خود صحبت کرده بودند.

کارداشیان در این مصاحبه خطاب به اپلتون گفته بود: «فقط روی صندلی می نشینم و کار خودم را می کنم. اصلاً توجهی نمی کنم و سرم را بالا نمی آورم چون می دانم هر تصمیمی بگیری خوب می شود و از آن راضی ام. این واقعاً اتفاق نادری است.»

کارداشیان همچنین گفته بود: «در مورد موهایم اگر قرار باشد با آدم جدیدی کار کنم عصبی می شوم. هیچ کسی واقعاً مرزبندی ها را برای ایجاد یک کار جدید، یک مدل جدید جابه‌جا نمی کند. تو مرا به انجام کارهای جدید وا می داری اما در عین حال کارت هم زیبا است.»
روزیاتو
این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

آیا این خبر مفید بود؟