حمایت جنجالی بازیگر زن تلویزیون ایران از تتلو + فیلم
حجم ویدیو: 2.92M | مدت زمان ویدیو: 00:00:58

حدیثه تهرانی متولد 21 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. حدیثه تهرانی فارغ التحصیل لیسانس رشته مامایی است. حدیثه تهرانی ازدواج کرده است. همسر حدیثه تهرانی خواننده است. در یک فیلم حدیثه تهرانی به حمایت از امیر تتلو پرداخته است.

حدیثه تهرانی بازیگر زن مشهور ایرانی که اغلب با سریال های طنز نوروزی شناخته می شود به همراه همسرش کیان مقدم در خودروی شخصی اش چالش جالبی را به نمایش گذشتند که در زیر می توانید تماشا کنید :

حدیثه تهرانی مدتی است که در تلویزیون کم کار شده و بیشتر در اینستاگرام فعالیت دارد و ویدیوهایی را به همراه همسر خواننده اش منتشر می کند.

حدیثه تهرانی کیست

چهره عجیب و برخی مواقع جنجالی اینستاگرام و چالش های خاصش کیست ؟ حدیثه تهرانی متولد ۱۳۶۳ در در محله نارمک تهران است، یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل می‌باشد، لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگری هم در کلاسهای آزاد بازیگری گذرانده، به دلیل تشابه اسمی اش با خانم هدیه تهرانی مدتی شایع شده بود که ایشان خواهر هدیه تهرانی هستند که این موضوع صحت ندارد، وی تا کنون در فیلم سینمایی شکلات داغ و سریال‌های به کجاچنین شتابان، خوش‌نشین‌ها و آسمان همیشه ابری نیست به ایفای نقش پرداخته است.

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟