رفتار سبک سحر قریشی در کنار 3 مرد غریبه / عشقعلی پامنار کیست ؟ + فیلم
حجم ویدیو: 863.02K | مدت زمان ویدیو: 00:00:06

سحر قریشی از بازیگران جنجالی ایرانی است. علاقه سحر قریشی به فعالیت در اینستاگرام زیاد است. این موضوع را می توان از فیلم ها و عکس هایی که سحر قریشی منتشر می کند فهمید. به تازگی سحر قریشی فیلمی از خود که در نانوایی حضور دارد منتشر کرده است. در این فیلم سحر قریشی نانوایی که رفته است را معرفی می کند.

سحر قریشی در نانوایی

سحر قریشی ویدویی از نانوایی رفتنش منتشر کرده که سوژه رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

حداقل فهمیدیم که سحر قریشی هم نانوایی می رود و این نقطه اشتراک میان زندگی ما و زندگی لاکچری بازیگران مشهور است !

چرا قریشی و طارمی ازدواج نکردند ؟

رازی که پس از سالها مدتی پیش منتشر شد درباره دلیل اصلی ازدواج نکردن و جدا شدن طارمی و قریشی می گوید : مهدی طارمی در یک مصاحبه رسمی گفت که با سحر قریشی دوست بوده و میخواسته با او ازدواج کند ولی این رابطه به ازدواج ختم نشد.طارمی خیلی خانواده دوست است. همیشه برای پدر و مادرش احترام زیادی قائل است. معتقد است اگر به چیزی در زندگی رسیده به خاطر آنهاست.

در ماجرای خواستگاری او از یک بازیگر سینما، مادرش ظاهرا مخالف ازدواج شان بود که مهدی اتفاقا به حرفش گوش داد. او به قول خودش همیشه تلاش می کند از «شر» و «جنجال» دور باشد، ولی درخشش در پرسپولیس اتفاقا برایش حاشیه هایی داشت. از شوخی های مجازی گرفته تا همان رابطه. به شکلی که حتی تصویری از آن ها در آتلیه هم منتشر شد که باعث شد مهدی شدیدا به دل بگیرد.

او بعد از پایان آن ماجرا تصمیم گرفت کلا از رسانه ها دور باشد و به حاشیه های زندگی اش پایان دهد. حالا تصویری که از مهدی در ذهن همه هست، بازیکنی حرفه ای است که فقط و فقط با فوتبال و درخشش در تیتر رسانه ها دیده می شود.

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟