فیلم خواستگاری پویان مختاری از دختر روس + عکس چهره عروس !
حجم ویدیو: 1.46M | مدت زمان ویدیو: 00:00:11

پویان مختاری بلاگر معروف ایرانی است. پویان مختاری در خوزستان به دنیا آمده و پویان مختاری در اسپانیا زندگی می کند پویان مختاری در اصفهان نیز سکونت داشته و در ادامه بیشتر از پویان مختاری و درخواست ازدواج او از دختر روس بدانید.

به گزارش رکنا، مختاری جز فعالیت در اینستاگرام و چرخیدن با دختران داف هنر دیگری ندارد. ناگفته نماند او چند سالی می شود که دارنده سایت شرطبندی است و کاربران را در اینستاگرام برای ورود به سایت قمارش ترغیب می کند.

پویان مختاری کیست؟!

وی همسر سابق نیلی افشار مدل و رقاص اینستایی است که در ایران با هم دوست شده اند. پویان و نیلی در فضای مجازی به باهم بودن معروف هستند اما چند وقتی می شود که به گفته خودشان از هم جدا شده اند. پویان که مدتی با آناشید حسینی میگشت حالا او را در کنار دختری خوش اندام و روسی می بینیم. پویان پس از انتشار کلی عکس و فیلم دونفره با این دختر حالا ظاهرا قصد ازدواج با او را دارد و از ش خواستگاری کرده است. در ادامه فیلم زانو زدن آقای کلاهبردار را مشاهده می کنید.

پویان مختاری

ناگفته نماند از این شاخ های مجازی هیچ کاری بعید نیست. آن ها برای جذب فالوور دست به هرکاری می زنند و حاظرند حتی با آبروی خود و خانواده شان هم بازی کنند. ممکن است این جدایی از نیلی و گشت و گذار چند ماهه با این دختران هم فیلم جدید پویان و نیلی خانم باشد.

پویان مختاری در حال حاظر در لندن حضور دارد اما در خانه اش با اشخاصی مثل دنیا جهانبخت و ریحانه پارسا نیز رفت و آمد و یا شاید رابطه نامشروع هم داشته است.

پویان مختیاری متولد 8 مهر 1369 در خوزستان ، خواننده و چهره مجازی است.

تحصیلکرده فوق دیپلم رشته نقشه کشی صنعتی در دانشگاه اصفهان می باشد که از موسیقی پاپ شروع کرد سپس وارد رپ بختیاری شد. او به گفته خودش حالا نه پاپ می خواند و نه رپ بلکه این دو سبک را تلفیق کرده و سبکی جدید از خود ارائه داده است.

زمان زندگی در تهران با معرفی دوستانش به یک دکتر زیبایی درصد همکاری می گرفت که برای همین شغل ، نام بیوتی منیجر را برای خود انتخاب کرد. در میان این رفت و آمد به مطب دکتر با منشی وی (نیلی افشار) آشنا شد که در نهایت باهم وارد یک رابطه عاشقانه ای کوتاه مدت شدند اما طولی نکشید که جدا شدند.

پویان مختاری فروردین 1397 وقتی 28 ساله بود در اینستاگرام خبر مهاجرت اش به کشور ترکیه را رسانه ای کرد و نوشت خیلی تلاش کردم اما در ایران نشد.

ازدواج با نیلی افشار

بعد از مهاجرت بطور اتفاقی با پیج نیلی افشار که حالا بعنوان رقصنده در ترکیه حضور داشت ارتباط این دو دوباره شکل جدی تری گرفت. در نهایت بعد از زندگی دونفره سال 98 باهم رسما ازدواج کردند.

منبع: شایا نیوز

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد

آیا این خبر مفید بود؟