توهین بیشعوری فرشته حسینی به مردم ! / او حق دارد؟!

فرشته حسینی بازیگر افغانی تبار است . فرشته حسینی همسر نوید محمدزاده است. فرشته حسینی بازیگر مشهور افغانستانی ایرانی است . فرشته حسینی  از نژاد پرست بودن برخی از مردم به شدت انتقاد کرد.فرشته حسینی در صفحه شخصی خودش نوشت : اگر شما نژاد پرست هستید کامنت های نژاد پرستانه ی خود را با پیج واقعی خود بگذارید. اگر شما از این کار خجالت می کشید و ترجیح می دهید با پیج فیک کامنت نژاد پرستانه بگذارید پس شما می دانید هیچ انسان متمدن و دارای شعور خانوادگی از الفاظ نژاد پرستانه استفاده نمی کند !

فرشته حسینی

تکلیف خود را مشخص کنید، یا نژاد پرست باشید یا نباشد ، یا شعور انسانی داشته باشید یا نداشته باشید، زندگی راحت تری را سپری خواهید کرد!

همه ی ما در انتخاب آزاد هستیم من انتخاب می کنم که عشق بورزم و روی اهدافم تمرکز کنم. ممکن است کس دیگر انتخاب کند که هویت نداشته باشد! و در زندگی نفرت پراکنی کند و هیچ چیز خوبی نداشته باشد. در آخر هرکس مسئول زندگی خود است و افکار آن شخص روی زندگی خودش تاثیر می گذارد نه فرد دیگری!

فرشته حسینی

انتقاد فرشته حسینی از کنایه مردم

فرشته حسینی خطاب به افرادی که او را مهاجر می نامند نوشت : مهاجرت چیزیه که توی هم هی کشورهای مختلف اتفاق می افته آیا ایرانی هایی وحود ندارند که مهاجر باشند ؟ واقعا به نظرتون اینقدر مسئله سادست ؟ واقعا با رفتن من به افغانستان مشکل حل میشه ؟ چرا قضاوت می کنید آدم ها رو ؟ چرا دید خودتو نرو انسانی تر و بالغ تر نمی کنید ؟

فرشته حسینی

منبع: برخط نیوز

آیا این خبر مفید بود؟