فیلم ناز کردن منشوری همسر مهدی قائدی برای طرفدارانش
حجم ویدیو: 1.74M | مدت زمان ویدیو: 00:00:14

همسر مهدی قائدی پا به پای او در فضاهای مجازی معروف شده است. درواقع انتشار فیلم ها و استوری های مختلف ازسوی همسر مهدی قائدی موجب شد تا او رسانه ای شود. همسر مهدی قائدی در بسیاری از فیلم ها با پوشش نامناسب ظاهر شده است. کلیپی با ژست های مختلف همسر مهدی قائدی توسط او منتشر شده است. این فیلم از همسر مهدی قائدی را ببینید.

ویدیوی منتشر شده از این روزهای ستاره معصومی همسر مهدی قائدی که به لطف حاشیه های او حالا یکی از چهره های شناخته شده اینستاگرام تبدیل شده است.

همسر مهدی قائدی در دوبی

بعد از انتقال مهدی قائدی و حضور ستاره معصومی و مهدی در دوبی، همسرش ستاره معصومی سبک زندگی جدیدی را در پیش گرفته و تصاویر و فیلم های بیشتری از خود و بدون حجاب منتشر می کند. ستاره معصومی این روزها با انتشار تصاویری از زندگی لاکچری خود و همسرش در دبی سعی در اثبات درست بودن انتقال مهدی قائدی به تیم عربی را دارد.

حاشیه های ستاره معصومی

چرا ستاره معصومی همسر مهدی قائدی اینقدر برای رسانه ها مهم شد و توانست مشهور شود؟ ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند. البته استقلالی ها دل خوشی از او ندارند چرا که درباره انتقال مهدی قائدی به تیم عربی به آنها دروغ گفت (درسته که نقشی در انتقال نداشت ولی در یک بازی اینستاگرامی آنها را بازی داد) ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست ...

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟