سانسور زیرکانه بهاره رهنما با لباس ساحلی/ ویلای فوق لاکچری چسبیده به دریا !

بهاره رهنما با فیلم افعی وارد دنیای سینما شد. بهاره رهنما به تازگی با امیرخسرو عباسی ازدواج کرده است. بهاره رهنما یکی از بازیگران پرحاشیه است که تمام اقدامات او انعکاس بسیاری در فضای مجازی دارد. بهاره رهنما عکس جدیدی در فضای مجازی مجازی منتشر کرده است. بهاره رهنما در این عکس در حال نوشیدن چای و گفتن جملات انگیزشی است.

به گزارش رکنا، در این عکس بهاره رهنما در کرانه دریا حضور دارد و در دستش فنجان چای و در کنارش گل‌های آفتابگردان قرار دارد. او با پوشیدن زیرسارافونی، لباس ساحلی خود را سانسور کرد.

بهاره رهنما

او در کنار این عکس نوشته است:همیشه سعی کنید به بخش روشن‌تر زندگی نگاه کنید

درست مانند گل آفتابگردان که به سوی آفتاب نگاه می‌کند نه ابرهای سیاه

پی نوشت: و شاید چون این جمله بالا مانیفست شخصی من در زندگیمه، عاشق گل افتابگردونم و الهام بخش قسمت پر شور زندگیمه!

اول هفتتون به خیر و شادی…

بهاره رهنما کنار دریا با فنجان چای لم داد..

جایزه گرفتن بهاره رهنما از جشنواره‌ای برزیلی

بهاره رهنما

بهاره رهنما که برای ساخت یک مستند از فستیوال فیلم‌های مستقل برزیل جایزه گرفته، در صفحه خود نوشت: در ساعت‌ها مصاحبه‌ها و دیدار با حدود سیصد زن جوان و میانسال و کهنسال سرزمینم در یافتم معجزه اصلی خلقت ما در «زن بودنمان» نهفته است!

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون برای ساخت مستند «صدام کن مامان» برنده جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم‌های مستقل برزیل شد.

به گزارش ایران‌آرت، این بازیگر به بهانه کسب جایزه از فستیوال برزیل، تصویری از خود با تقدیرنامه‌ای که دریافت کرده منتشر کرد و نوشت: «همیشه فکر میکردم معجزه زندگی ما زن‌ها» مادر شدن «است اما با ساخت مستند» صدام کن مامان «و ساعت‌ها مصاحبه‌ها و دیدار با حدود سیصد زن جوان و میانسال و کهنسال سرزمینم در یافتم معجزه اصلی خلقت ما در» زن بودنمان” نهفته است!

ما زن‌ها حتی اگر هرگز مادر نشویم، حتی اگر هرگز هیچکس صدایمان نکند: مادر، به ذات مادر به دنیا می‌آییم و مادر از دنیا میرویم و گاه تا ابد باردار قصه‌های نگفته بسیار، خوشحالم که به سهم خودم با ساخت این مستند بخشی از این ناگفته‌ها را بیان کردم! جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم‌های مستقل برزیل را مدیون تک تک شما مادران جلوی دوربین عوامل دلسوز پشت دوربین این مستندم!

این جایزه تقدیم شد به:

الگوی زن باران بودنم، مادرم!

با تشکر ویژه از جان جهانم که طعم شیرین مادری‌ام را مدیون او هستم! “

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟