علی شکاری خوش شانس ترین مرد دو زنه ایران ! / درآمد نجومی در اینستاگرام!

مرد دوزنه شاخ اینستاگرامی شد. مرد دوزنه این روزها فالورهای زیادی را همراه خود کرده است. مرد دوزنه از طرف افراد زیادی موردانتقاد قرار گرفته است. مرد دوزنه تبلیغ چند همسری می کند که با عرف این روزهای جامعه ما هم خوانی ندارد. مرد دوزنه که این روزها در اینستاگرام معروف شده است را در این گزارش بیشتر بشناسید

.مرددوزنه

به گزارش رکنا، این روزها اینستاگرام محلی برای پخش کردن محتواهایی شده برخی از افراد آن را بدون هیچ فیلتری تولید ومنتشر می کنند. هلی شکارچی هم یکی  از این شاخ های فضای مجازی است. او عکسهایی که او از خود و دو همسرش در صفحه (عمومی) اینستاگرامش به اشتراک میگذارد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

همان طور که می دانید فرهنگ چند همسری در بین کشورهای خاورمیانه رایج آست همچنین در کشورمان این فرهنگ در برخی از شهرها جا افتاده اما به صورت رسمی در کشور و در بین عموم مردم به رسمیت شناخته نمی شود

پیش از از این نوید ابراهیمی با چهار همسر سوژه رسانه های قرار گرفته بود نوید ابراهیمی دارای 4 همسر بوده که همه آنها تحصیل کرده و دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس هستند.

 

براساس آمارهای اطلس وضعیت زنان و خانواده، بالاترین درصد مردانی که بیش از یک همسر دارند متعلق به استان «سیستان و بلوچستان» است، این درحالیست که استان سمنان با نرخ ۰.۶۹ درصد نسبت به سایر استان‌ها کمترین میزان چندهمسری را تجربه کرده و در این زمینه رتبه آخر را به خود اختصاص داده است.

نگاهی بر آمارهای اطلس وضعیت زنان و خانواده که بر مبنای سال ۹۵ تهیه شده، نشان می‌دهد بالاترین درصد زنانی که همسرشان بیش از یک زن دارند، متعلق به استان «سیستان و بلوچستان» و کمترین این زنان متعلق به استان «سمنان» هستند.

به طوریکه ۱۴.۹ درصد زنان استان سیستان و بلوچستان شوهرشان بیش از یک همسر دارد، پس از آن استان هرمزگان با نرخ ۷.۰۳ درصد نسبت به سایر استان‌ها در رتبه دوم قرار گرفته است.

مرددوزنه

در این میان ۰.۶۹ درصد زنان استان‌ سمنان و ۰.۸۱ درصد زنان مازندران همسرشان بیش از یک زن دارند که نسبت به سایر استان‌ها به ترتیب رتبه ۳۱ و ۳۰ را به خود اختصاص داده‌اند و در وضعیت بهتری قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟