خبر خوش برای طرفداران جوکر / جوکر در ایران اکران می شود

به گزارش رکنا ، در ادامه شروع اکران آثار سینمای جهان، فیلم سینمایی «جوکر» خبرسازترین فیلم سینمایی جهان در سال ۲۰۱۹ به تازگی راهی سینما‌های تهران شده است، این فیلم در موزه سینما، پردیس سینمایی کوروش و برخی دیگر از سینما‌های شهر تهران اکران می‌شود.

پیش از اکران فیلم سینمایی جوکر، آثاری همچون فیلم سینمایی ۱۹۱۷، میان ستاره ای، کانجورینگ و سیاره میمون‌ها راهی سینما‌های کشور شدند، این تصمیم بیشتر به دلیل جذب مخاطب به سینما در دوران بیماری کرونا است، زمانی که آثار داخلی توفیق چندانی در گیشه نداشته اند.

جوکر ، پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما

فیلم سینمایی جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس با بازی خوآکین فینیکس و رابرت دنیرو توانست به عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما برای درجه سنی R تبدیل شود، این درجه سنی به بزرگسالان مربوط شده و بیشتر در قبال آثاری که کمی خشونت در آنها لحاظ شده اختصاص می یابد.

فیلم سینمایی جوکر با کنار زدن ددپول ۲ توانست تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم درجه سنی بزرگسال یا اصطلاحا R بشود. خواکین فینیکس در نقش آرتور فلک/جوکر، رابرت دنیرو در نقش مجری برنامه تاک شو، زازی بیتز در نقش سوفی داموند، فرانسیس کانروی در نقش پنی فلک و برت کالن در نقش توماس وین در این فیلم ایفاگر نقشها خواهند بود.

این نقش برای خوآکین فونیکس بازیگر برنده نخل طلای کن چالش بسیار سختی محسوب می شود زیرا فونیکس تنها نباید یک نقش را بازی کند بلکه باید خاطره نقشی دیگر را نیز از ذهن ها پاک کند.

هیث لیجر بازیگر فقید سینمای هالیوود توانست برای بازی در فیلم "شوالیه تاریکی" به کارگردانی "کریستوفر نولان" اسکار بهترین بازیگر مرد را از آن خود کند. بعد از او جرارد لتو نیز جوکر را بازی کرد اما به واسطه قیاس با هیث لیجر در این نقش شکست خورد. حال باید دید فینیکس در این رقابت چه می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟