فیلمی جدید از مجموعه فیلم‌های جنگ‌ ستارگان در هفتاد و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن به نمایش درآمد لیکن با استقبال معمولی مواجه شد.

دیشب «سولو: داستانی از جنگ‌‌های ستارگان» جدیدترین فیلم از سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» که اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم کن 2018 تجربه می‌کند.

این فیلم به کارگردانی «ران هُوارد» ساخته شده و در بخش خارج از مسابقه جشنواره کن نمایش داده ‌شد.

در مراسم دیروز علاوه بر عوامل این فیلم، آدم‌آهنی‌ها یا همان «استورم تروپرها» نیز بر روی فرش قرمز حضور یافتند.

«ران هُوارد» کارگردان، «امیلی کلارک»، «آلدن ارنرایک»، «چوباکا» «دانِلد گلاور»، «وودی هارلسن»، «تندی نیوتون»، «پل بتانی» و «فوبه والربریج»، از جمله حاضران در فرش قرمز این فیلم بودند.

پس از نمایش فیلم «سولو: داستانی از جنگ‌‌های ستارگان» تماشاگران چهار دقیقه ایستاده سازندگان آن را تشویق کردند، با این وجود سطح انرژی موجود در سالن سینما Cinema حاکی از استقبال نچندان خوب مخاطبان بود که با نمایش شب گذشته فیلم «اسپایک لی» قابل مقایسه نبود.

بیشترین زمزمه‌ای که از مخاطبین به گوش می رسید این بود که این فیلم را نمی‌توان بیش از یک‌بار تماشا کرد. این در حالیست که این فیلم قرار است به صورت رسمی از 25 ماه می روی پرده‌ سینما برود و اولین اکران خود را 10 روز جلوتر در جشنواره فیلم کن 2018 آغاز کرده است.

در این فیلم «آلدن ارنرایک» در نقش «هان سولو جوان» بازی می‌کند. «ران هُوارد» جایگزین «فیل لرد» و «کریس میلر» شد که به دلیل دیدگاه‌های متفاوت از کارگردانی این فیلم کنار گذاشته شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟