کدخبر: 379754 ارسال پرینت 17

رکنا: تازه‌ترین اثر اصغر فرهادی تا به امروز توانسته است نمره متوسط روبه بالای 67 را از منتقدان مطرح سینمایی از آن خود کند.

«همه می دانند» تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی Asghar Farhadi که در افتتاحیه هفتادویکمین جشنواره فیلم کن به نمایش درآمده است، واکنش های متفاوتی را از سوی منتقدان دریافت کرده است.

«همه می دانند» پس از اولین نمایش خود در جشنواره کن بازخورد مثبتی از حاضران در سالن گرفت به نحوی که تماشاگران به احترام فرهادی و بازیگرانش بیش از سه دقیقه ایستاده به تشویق آن ها پرداختند.

با این حال منتقدان مطرح سینمایی نظرات متفاوتی درباره تازه ترین ساخته کارگردان مطرح ایرانی داشتند، این فیلم در مجموع آرایی که دریافت کرده توانسته است نمره متوسط رو به بالایی را به دست آورد.

براساس نقدهایی که در 12 رسانه مهم درباره «همه می دانند» منتشر شده و امتیازهایی که در سایت متاکریتیک به این فیلم داده شده است، فرهادی تا به اینجا توانسته امتیاز متوسط روبه بالای 67 را به دست آورد.

منتقدان گاردین، اسکرین، ایندی وایر و ورایتی امتیازهای بالایی به این فیلم داده اند، از سوی دیگر «همه می دانند» فرهادی از منتقدان رسانه‌هایی چون تلگراف و هالیوود ریپورتر امتیاز متوسط روبه پایین دریافت کرده است. با این حال به نظر می رسد فرهادی توانسته در فیلم جدیدش نمره خوبی از منتقدان برجسته دنیا دریافت کند.

تریلر روانشناسانه «همه می دانند» تازه ترین ساخته اصغر فرهادی با بازی خاویر باردم، پنه لوپه کروز و ریکاردو دارین است که برای نخستین بار به عنوان اثر یک کارگردان ایرانی در افتتاحیه جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد.

این فیلم زندگی زنی به نام لورا با بازی پنه لوپه کروز را روایت می‌کند که به همراه همسر و فرزندانش از آرژانتین به زادگاهش مادرید سفر می‌کند تا حوادث Accidents غیرمنتظره‌ای زندگی‌شان را دچار تغییر کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها