تأمین مالی واحدهای تولید استان با اولویت وِیژه در دستور کار بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون / نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی در جریان این سفر ضمن تأکید بر ضرورت احیای هرچه زودتر کارخانه آرد سیستان و تأثیر این واحد بر ایجاد اشتغال در منطقه، خواستار کمک دستگاه‌های اجرایی برای احیا این کارخانه شد.

به گزارش رکنا، به گفته دهمرده صدور وثیقه لازم برای تأمین مالی، می‌تواند کمک شایانی به احیای هرچه زودتر کارخانه آرد سیستان باشد.

عصارزاده، عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون نیز در جریان بازدید از طرح در حال ایجاد واحد متمرکز تأمین مواد اولیه، رنگ ریزی، تولید، احیا و صادرات فرش دست‌باف و روفرشی سیستان گفت: همکاران ما در بانک توسعه تعاون باور دارند استفاده از ظرفیت‌های اشتغال‌زایی تعاونی‌ها، مؤثرترین راه کاهش نرخ بیکاری، ایجاد عدالت اقتصادی متوازن در نواحی مختلف کشور و ارتقای سطح رفاه عمومی است.

وی افزود: بر همین اساس نیز تمام تلاش بانک توسعه تعاون تأمین مالی سهل و سریع تعاونی‌ها در سراسر کشور است.

عصارزاده خاطرنشان کرد: در این راستا واحدهای تولیدی سیستان و بلوچستان نیز یکی از اولویت‌های ما است که بیش‌ازپیش با توجه ویژه در دستور کار قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است: هیات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شامگاه گذشته به منظور بازدید از طرح های اشتغالزایی سیستان و بلوچستان و شرکت در نشست های تخصصی توسعه ای، به این استان سفر کردند. این هیات متشکل از حجت اله میرزایی و عیسی منصوری معاونان امور اقتصادی و توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و برخی اعضای هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید و بانک توسعه تعاون است که به مدت دو روز در سیستان و بلوچستان حضور خواهند داشت.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟