رفع تصرف 215 هکتار از اراضی ملی در سیستان بلوچستان

به گزارش رکنا، سردار "محمد قنبری گفت: در پی صدور احکام قضائی مبنی بر رفع تصرف، اراضی ملی در منطقه کامبوزیای شهرستان زاهدان، و تخریب بنا‌های غیر مجاز در اراضی کشاورزی این منطقه، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: ماموران انتظامی شهرستان "زاهدان" با رعایت کامل حقوق شهروندی در معیت نمایندگان ادارات منابع طبیعی و جهاد کشاورزی، نسبت به اجرای این احکام قضائی اقدام کردند.

او تصریح کرد: در این رابطه ۲۱۵ هکتار از اراضی ملی منطقه کامبوزیا رفع تصرف و بنا‌های غیر مجاز احداث شده در منابع طبیعی و زمین‌های کشاوزی این منطقه تخریب شد.

سردار قنبری با اشاره به اینکه تصرف و بهره گیری غیرمجاز از منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه‌های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده است، گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت‌های خدادادی با هدف رسیدن به سود‌های کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می‌کنند که برای مقابله با این مشکل، پلیس بنا به وظایف قانونی خود ضمن همکاری با سازمان‌های مسئول در راستای مبارزه با این پدیده انجام وظیفه می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟