مشارکت حداکثری جوانان برای برگزاری انتخاباتی پرشور ضروری است

انتخابات1400 / به گزارش رکنا، رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مسائل امروز ما انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

وی افزود: مشارکت فعال و آگاهانه در انتخابات‌های مختلف نظام اعم از ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و خبرگان یک ضرورت است که این ضرورت ناشی از عوامل مختلفی است.

زارع ادامه داد: مشارکت حداکثری در انتخابات به معنای همبستگی ملت ایران است، این همبستگی می‌تواند توطئه‌های دشمنان را خنثی کند چرا که دشمنان ملت ایران می‌خواهند که حضور مردم را در این انتخابات کمرنگ نشان دهند، اما ملت ایران همیشه نشان داده که در چنین صحنه‌ای به وظیفه خود که مشارکت حداکثری در انتخابات است، عمل می‌کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: این انتخابات، از مهم‌ترین وقایع پیش روی ملت ما است، انتخابات یک روز انجام می‌گیرد اما در این یک روز یک نفر یا کسانی را برای مدت چهار سال بر سرنوشت کشور و شهرمان حاکم می‌کنیم، اقدامات آنها نه تنها در این چهار سال بلکه تا سال‌های زیادی برای کشور ما باقی می‌ماند.

زارع همچنین بر مشارکت جوانان در انتخابات نیز تاکید کرد و گفت: برگزاری انتخاباتی پرشور و متکی بر عقلانیت، شعور و دانایی به همراه مشارکت حداکثری مردم بویژه جوانان در انتخاب فرد اصلح ، موجب قوام و استواری هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی خواهد شد و پاسخ محکمی به دشمنان این مرز و بوم خواهد بود.

وی همچنین تصریح کرد: اگر این انتخابات‌ها در راستای شایسته سالاری باشد می‌تواند کشور را به وضعیت مطلوب برساند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.
منبع:فارس

آیا این خبر مفید بود؟