نقوی حسینی: انتخابات1400 دو ضلعی می‌شود نه دو قطبی

به گزارش رکنا، سید حسین نقوی حسینی افزود : پیش از اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها تصور می‌شد که انتخابات1400 سه ضلعی شود؛ اما اکنون باید گفت که دو ضلعی خواهد شد، زیرا نامزدهای اصولگرا با یکدیگر هماهنگ عمل می‌کنند و مقابله‌های درون‌جناحی‌ سال ۹۲ در کار نخواهد بود، از آن سو هم آقایان همتی و مهرعلیزاده ضلع دیگر را تشکیل می‌دهند».

وی ادامه داد: «معنای هماهنگی نیروهای اصولگرا این است که آنها هدف کلی‌شان مشترک است و آن بهبود اوضاع مردم است؛ حالا ممکن است برای این هدف برنامه‌های متفاوتی داشته باشند. از طرفی همه نامزدها و حتی آقایان مهرعلیزاده و همتی در این دوره به دنبال طرح موضوعات شخصی و تخریب نیستند و حتما دو قطبی بین هیچ یک از نامزدها ایجاد نمی‌شود».

این فعال سیاسی درباره مناسب بودن فضای انتخابات در این دوره اظهار کرد: «همین که در این دوره نامزدها به سمت ارائه برنامه رفته‌اند و می‌خواهند با برنامه‌هایشان رأی بگیرند، اتفاق مبارکی است و این فضا بر امید عمومی می‌افزاید که بسیار مناسب است».

نقوی حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال نامزدهای اصلاح‌طلب سعید جلیلی را محور قطب مقابل خود قرار دهند، اظهارکرد: «به دلیل آنکه همه نامزدها حتی نامزد اعتدالی‌ها و اصلاح‌طلبان بنای ارائه برنامه دارند، دوقطبی ایجاد نمی‌شود. »آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟