مردم سیاستمداران خوبی هستند و می‌دانند که کشور الان به یک فرد انقلابی نیاز دارد

به گزارش رکنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی با اشاره به ترکیب کاندیداهای انتخابات1400 اظهار کرد: در شرایط فعلی مشخص است که افرادی مشغول این هستند که مشارکت مردم را کم کنند و در این رابطه تخریب‌های متعددی صورت می‌گیرد و برخی القا می‌کنند که این انتخابات مهندسی شده است یا برخی القا می‌کنند کاندیدایی در برابر آقای رئیسی وجود ندارد که پیروز شود.

وی افزود: همچنین برخی هم القا می‌کنند که ایشان باید از قوه قضاییه استعفا دهد در حالی که مطابق قانون چنین چیزی لزومی ندارد اما این افراد با القائات خود هدف خویش را دنبال می‌کنند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به سخنان اخیر دواطلبان ردصلاحیت‌شده، تصریح کرد: برخی از آقایانی که صلاحیت‌شان احراز نشده هم در عین حال که می‌گویند ما وظیفه خود را انجام دادیم اما مصاحبه‌هایشان چیز دیگری را نشان می‌دهد و با حرف‌هایشان دنبال این هستند که دوقطبی‌ را ایجاد کنند. منتها دوقطبی‌ که این‌بار بر سر حضور و عدم حضور در انتخابات معنا می‌یابد.

ابراهیمی با بیان اینکه مردم راه خود را با این سخنان انتخاب نمی‌کنند، ادامه داد: مردم سیاستمداران خوبی هستند و می‌دانند که کشور الان به یک فرد انقلابی در میدان نیاز دارد. آقای رئیسی هم این را ثابت کرده است و اقدامات ایشان در قوه قضائیه همین را نشان می‌دهد. ایشان جلوی برخی مفت‌خورها را گرفتند و با مفسدان برخورد درستی داشتند و چه اصلاح طلب و چه اصولگرا از این اقدامات رضایت داشتند اما الان چون زمان رقابت‌های انتخاباتی است، جور دیگری حرف می‌زنند.

وی در پایان تاکید کرد: اما معتقدم مردم تابع این حرفها، سخنان و تخریب‌ها نیستند و انشالله با حضور اکثر آنان این انتخابات برگزار می‌شود و موجب دوام و قوام و استمرار نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع:ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟