پیروزی مقاومت ۱۱ روزه فتح کبیر است و رژیم صهیونیستی هرگز آن رژیم سابق نخواهد بود.

به گزارش رکنا، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پدافند غیرعامل کشور ، سردار «غلامرضا جلالی» در پیامی به مناسبت پیروزی مقاومت در برابر رژیم اشغالگر قدس اظهار داشت: آنچه در این ۱۱ روز رخ داد، جهاد دلاورانه و مقتدرانه ملت عزیز و مقاومی بود که با جهاد و صبر بی‌نظیر خود الگویی از استقامت و پایمردی را به جهان عرضه کرد.

وی ادامه داد: شما بار دیگر ثابت کردید ملتی که به سلاح ایمان، جهاد، صبر و تقوا مجهز است در برابر قدرت های مادی پیروز است و مغلوب ستمگران نخواهد شد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه نصرت مقاومت فلسطین، پیروزی اسلام ناب محمدی است، تصریح کرد: شما اکنون دست برتر را در برابر رژیم صهیونیستی دارید. شما هیبت ارتش صهیونیسم و گنبد پوشالی را به سخره‌ گرفتید و آسیب‌پذیری غاصبین را به تصویر کشیدید. به راستی که خانه عنکبوت سست‌ترین خانه‌هاست. شما پوسیدگی درونی رژیم صهیونستی را که سال‌ها با بزک تبلیغات و سیاست‌های مزدوران رسانه‌ای انکار شده بود،‌ در صحنه‌ عمل به همه نشان دادید.

جلالی با بیان اینکه به یاری خداوند از امروز فصل جدیدی در معادلات آزادی قدس شریف آغاز خواهد شد، خاطرنشان کرد: اکنون میدانی جدید،‌ پیش روی شماست که با توکل، صبر، تدبیر و جهاد فداکارانه‌ به دست آمده است و نویدبخش حیاتی دوباره به آرمان فلسطین و امیدی برای مردم مستضعف جهان است.اکنون دنیا می داند پیروزی مقاومت ۱۱ روزه فتح کبیر است و رژیم صهیونیستی پس از درگیری‌های اخیر هرگز آن رژیم سابق نخواهد بود. کهنه زخم‌های صهیونیست‌ها تازه سر باز کرده است و این زخم‌ها به زودی زوال این رژیم کودک‌کش را حتی زودتر از آنچیزی که در تصور ماست رقم خواهد زد.

وی افزود: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد شهدای عزیز جبهه مقاومت به ویژه سپهبد حاج قاسم سلیمانی این پیروزی را به ملت شریف فلسطین، ساکنان غزه مستحکم و همه مجاهدین جبهه مقاومت و فرمانده کل قوای جبهه مقاومت امام خامنه‌ای عزیز و مردم بصیر ایران اسلامی تبریک و تهنیت می‌گویم.

 کابینه رژیم صهیونیستی پس از ۱۱روز ناتوانی در متوقف کردن حملات موشکی گروه‌های مقاومت در غزه، پنجشنبه شب در یک نشست ۳ ساعته به طور اجماع با آتش بس موافقت کرد.

این آتش بس از ساعت ۲ بامداد روز جمعه، میان گروه های فلسطینی و رژیم صهیونیستی برقرار شد و ملت فلسطین پیروزی مقاومت را جشن گرفتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع:ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟