اعلام وصول سوال نمایندگان از 5 وزیر

به گزارش رکنا، سیدناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی مجلس صبح امروز (چهارشنبه) موارد اعلام وصولی را به این شرح بیان کرد:

طرح تفسیر ماده (۷) قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حق ملت ایران.

سوال ملی سید سلمان ذاکر نماینده ارومیه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص عدم استفاده از ظرفیت و امکانات لازم از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت کار جهت کاهش آمار به کارگیری و بالا بردن درآمد سرانه و شاخص‌های سلامت و آموزشی جهت توسعه پایدار و عادلانه در استان‌های کشور.

سوال ملی سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص عدم کنترل رعایت شئونات اخلاقی و تبلیغات ناهنجاری‌های اجتماعی در شبکه‌های خانگی.

سوال ملی سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص علت عدم اقدام لازم وزارتخانه در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، تحریم بنیان خانواده و موضوع حجاب و عفاف.

سوال منطقه‌ای سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر نیرو در خصوص علت ورود فاضلاب و پساب‌ها به رودخانه‌های کارون و بهمنشیر.

سوال منطقه‌ای جلیل مختار نماینده مردم آبادان از وزیر آموزش و پرورش در مورد تخلفات در آموزش و پرورش آبادان و علت عدم کنترل لازم در خصوص خروج اسامی مدارس منحله از لیست اعلامی وزارت آموزش و پرورش.

سوال منطقه‌ای جلیل مختار نماینده مردم آبادان از وزیر نفت در خصوص علت عدم تکمیل و تجهیز پروژه بیمارستان نفت آبادان توسط وزارت نفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟