سبحانی: شانس پیروزی ام در انتخابات 1400کم نیست

به گزارش رکنا، انتخابات1400/حسن سبحانی افزود : نسبت بین رئیس جمهور و افرادی که با او کار می‌کنند به یک بیانی نسبت بین راننده یک خودرو با سرنشینان آن خودرو است. من از آبرویی که تمام عمر جمع کرده‌ام سرمایه‌گذاری می‌کنم.

وی گفت : باید اصلاحات عمیق ساختاری محقق شود ادامه وضع موجود غیر قابل تحمل است.بیش از نیمی از مردم حقیقتا دغدغه اصولگرا بودن یا اصلاح طلب بودن را ندارند. مردم از اصولگرایی و اصلاح‌طلبی عبور کرده‌اند.

سبحانی اظهار کرد : با هیچ جریان سیاسی رایزنی نداشتم. مخالف رئیس جمهور نظامی نیستم اما

می گویم اقتصاد مقوله ای نیست که تجربی آن را یاد بگیریم. مخالف اجرای نقدی یارانه ها بودم اما امروز با قطع آن مخالفم زیرا الان عده زیادی وابسته به یارانه هستند و از سوی دیگر به همه نمی توان گفت بروید کار کنید.

این کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در ادامه اظهار کرد : مسائل سیاست خارجی فراتر از اختیاراتی است که رئیس جمهور در حوزه سیاست خارجی دارد .برای برجام زحمات زیادی کشیده شد و اگر چنین گفته نشود بی انصافی است. بنابراین برای احیاء برجام باید تلاش شود.من احتمال کمی را برای پیروزی خودم متصور نیستم چون معتقدم با مسائلی که در قشرهای مختلف اجتماع می گذرد کم و بیش آشنایی دارم.

وی گفت : ماهاتیر محمد در ۹۴ سالگی نخست وزیر شد و بایدن در ۷۸ سالگی. اقتضای این مسئولیت‌ها همین سن هاست. هیچ کس نباید رئیس جمهور را یک منجی بداند که همه کارها را خودش انجام می‌دهد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟