لازمه برخورد با مهندسی انتخابات شورا‌ها توسط برخی فرصت طلبان

به گزارش رکنا، انتخابات1400/سیدمهدی فرشادان نماینده مردم سنندج در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، طی تذکر شفاهی گفت: متاسفانه فضای مجازی کشور از یک جهاتی واقعا رها شده است، باید افراد مسئول نظارت خود را در این مورد بیشتر کنند.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره مدیریت و نظارت بر فضای مجازی، خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: یکی از برکات دولت کریمه جنابعالی، رشد آفت باج گیری در فضای مجازی است و شما توانایی کنترل آن را ندارید و یا نمی‌خواهید داشته باشید.

نماینده مردم سنندج ادامه داد: روی سخن من با مدیران فضای مجازی کشور است، چه نهادی مسئول جلوگیری از تهمت‌ها و هجمه‌های افراد معلوم الحال به شخصیت ها، افراد و چهره‌ها و اعضای هیات نظارت بر انتخابات1400 است؟

فرشادان تاکید کرد: لطفا مسئولان ناکارآمد کردستان را از خواب بیدار کنید، هنوز ۲ ماه به انتخابات1400 باقی مانده، اما افراد که خود را در پشت تعداد اندک شمار تریبون‌های باجگیر در فضای مجازی و افراد فرصت طلب پنهان کرده اند می‌خواهند انتخابات شورا‌های شهر و روستا را مهندسی کرده تا افراد پاکدست، متخصص و متعهد از گردونه رقابت خارج شده و برخی از داوطلبان و اعضای شورای فعلی که دارای کارنامه موهوم و ضعیف هستند بر مسند باقی بمانند.

نماینده مردم سنندج تصریح کرد: در این میان ورشکسته گان سیاسی با تکیه بر برخی کانال‌ها درصدد منحرف کردن رأی هیات نظارت و به حاشیه راندن جایگاه، اشخاص و نهاد‌های نظارتی هستند، عده‌ای ناکارآمد در آستانه انتخابات1400 به دنبال فضاسازی برای رسیدن به کرسی‌های محلی بوده و در یک رقابت نابرابر باعث فرصت سوزی افراد شریف و دلسوز می‌شوند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

آیا این خبر مفید بود؟