طرح جهش تولید و تامین مسکن در دستور کار مجلس

به گزارش رکنا، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه به ریاست «محمدباقر قالیباف» و با حضور ۱۹۷ نماینده دقایقی قبل آغاز شد و «احمد امیرآبادی فراهانی» اعلام کرد که ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح جهش تولید وتامین مسکن در دستور کار نمایندگان است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (۱۴) قانون صدور چک، گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور نیز برای دستور کار امروز نمایندگان پیش بینی شده است.

نماینده مردم قم در مجلس عنوان کرد: گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل و گزارش این کمیسیون نیز در مورد لایحه معاهده استرداد مجرمین بین این دو کشور در دستور نمایندگان است.

وی خاطرنشان کرد: گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چگونگی اجرای سامانه های نظارتی در حوزه امور بانکی، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد استنکاف از اجرای ماده(۱) قانون مدنی از سوی حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور نیز در دستور کار نمایندگان است.

با توجه به وضعیت کرونا و برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی جلسه علنی امروز مجلس در سه سالن اصلی، سالن تلفیق و مشروطه برگزار می‌شودآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟