جوکار: مردم با حضور در انتخابات منافع خود و کشور را تضمین می کنند

به گزارش رکنا، محمد صالح جوکارافزود: مردم باید احساس کنند که دولت خدمتگزار مردم است. متاسفانه در شرایط فعلی اعتماد مردم به دولت به کمترین میزان رسیده است. زمانی که مردم شاهد اقدامات و ترتیباتی نباشند که فشار را بر روی زندگی آن ها کاهش دهد، قطعا اعتماد آنها کاهش یافته و انگیزه آنها نیز سلب می شود.

نماینده مردم یزد در مجلس تصریح کرد: مردم ما همواره در طول چهار دهه عمر انقلاب با اینکه مشکلات خود را مطرح کرده و نسبت به ناکارآمدی ها اعتراض کردند، اما همیشه پای صندوق رای حاضر شدند. امروز بنا به شرایط و اعمال تحریم های ظالمانه از یک سو و ضعف مدیریتی درونی از سوی دیگر شرایط را برای مردم سخت کرده است. اما مردم حضور و مشارکت در انتخابات را یک تکلیف شرعی می دانند.

وی در ادامه تاکید کرد: مشارکت مردم در انتخابات سرنوشت چهارساله مدیریت اجرایی کشور را رقم می زند و مردم با حضور در پای صندوق های رای منافع خود و کشور را در چهار سال پیش رو تضمین می کنند. اگر مردم با شناخت کافی پای صندوق های رای حاضر شده و یک انتخاب آگاهانه مطابق با معیارهای تبیین شده داشته باشند، قطعا وضعیت ما در چهار سال آینده روبه رشد خواهد رفت.

وی افزود: لازم است دولت در این مدت باقی مانده به طور جهادی برای حل مشکلات مردم گام بردارد و اگر در برخی از حوزه ها مشکلاتی وجود دارد به طور شفاف با مردم درمیان بگذارد. همان طوری که حضور مردم در هشت سال دفاع مقدس بسیار حائز اهمیت و تاثیرگذار بود امروز نیز حضور و مشارکت مردم در انتخابات پشتوانه محکمی برای گام برداشتن به سمت اقتصاو مقاومتی و توسعه کشور در چهار سال پیش رو خواهد بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟