ثبت‌ نام از داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای مجلس یازدهم آغاز شد

به گزارش رکنا، ثبت‌نام از داوطلبانانتخابات اولین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه‌های انتخابیه «تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس»، «تفرش، آشتیان و فراهان»، «بهار و کبودرآهنگ»، «گچساران و باشت»، «آستانه اشرفیه» و «میانه» از ساعت ۸ صبح امروز (یکشنبه) آغاز شد.

براساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور، ثبت‌نام از دواطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس یازدهم تا ساعت ۱۸ روز شنبه (۱۴ فروردین) جمعاً به مدت ۷ روز ادامه خواهد داشت.

دواطلبان از سه روش، ۱- ثبت‌نام از طریق اپلیکیشن موبایلی (دانلود برنامه ثبت¬نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ (v.Keshvar)؛ ۲. ثبت نام از طریق نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه (دانلود برنامه ثبت نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ (v.Keshvar)؛ ۳. ثبت‌نام از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه یا ستاد انتخابات کشور (از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰) و دریافت رسید ثبت نام، می‌توانند برای شرکت در این انتخابات نام نویسی کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟