مجلس پشت رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کند

حجت الاسلام سید رضا تقوی در جلسه علنی امشب مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: ۲ نفر از نمایندگان برای مستندسازی مطالب خود پیرامون ارائه پیشنهادات درباره تبصره‌های لایحه بودجه ۱۴۰۰ فیلمی از سخنان رهبر معظم انقلاب در صحن پخش کردند که بهتر است در این مواقع از سخنان رهبری استفاده نشود چراکه فرمایشات ایشان مقدمات و موخراتی دارد.

مقام معظم رهبری همیشه از جوانان حمایت کردند

به گزارش رکنا، رئیس مجمع نمایندگان استان تهران بیان کرد: مقام معظم رهبری همیشه از جوانان، دانشجویان، حوزه‌های علمیه و شرکت‌های دانش بنیان حمایت کردند و بنابراین محتوا در قالب‌های قانونی باید اعمال شود.

وی تصریح کرد: ممکن است نمایندگان در روش‌های اجرای فرمایشات ایشان اختلاف نظر داشته باشند و لذا مخالفت با پیشنهادی نباید به اشتباه تفسیر شود و هیئت رئیسه نباید اجازه پخش چنین فیلم‌هایی را دهد.

تقوی تاکید کرد: مجلس در هر صورت پشت رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کند و ما حتماً فرمایشات ایشان را اجرا خواهیم کرد اما در استفاده از روش‌ها اختلاف نظر وجود دارد.

علی نیکزاد که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این تذکر، گفت: آقا، آقای همه ما است. استناد به اماکن مقدسه یا فرمایشات رهبری خلاف آئین نامه نیست اما درخواست می‌کنیم که نمایندگان از آن‌ها استفاده نکنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مهر

 

آیا این خبر مفید بود؟