رصد فعالیت نامزدهای انتخاباتی در فضای مجازی / تخلف ها گزارش می شود

انتخابات 1400 در خرداد سال آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: فعالیت نامزدهای انتخاباتی در حوزه ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در فضای مجازی به طور کامل رصد و موارد تخلف به هیأت‌های اجرایی و نظارت منتقل می‌شود.

سردار کیومرث عزیزی در جمع روحانیان شهرستان ورامین در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: ایران اسلامی در آستانه برگزاری رویداد مهم سیاسی انتخابات در سال آینده قرار دارد و همه موظفند تا با عمل به قانون، زمینه مشارکت آحاد مردم را فراهم کنند.

وی عمل به قانون را اولویت تمامی افراد از مردم، دست‌اندرکاران و نامزدهای انتخاباتی دانست و افزود: فعالیت های انتخاباتی نامزدهای شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری در فضای مجازی از چند ماه قبل به صورت نامحسوس شروع شده و پلیس برای هر یک از آن ها پوشه و فایلی جداگانه از این فعالیت ها تشکیل و فعالیت‌های آنان را رصد و ثبت و ضبط می‌کند.

وی ادامه داد: تمامی فعالیت‌های نامزدها و تخلفات احتمالی آنها به طور دقیق پایش شده و در زمان مقتضی به مراجع ذیصلاح ارائه خواهد شد.

عزیزی اضافه کرد: روحانیان از اقشار تاثیرگذار جامعه هستند و ورود جدی آنها در فضای مجازی و تولید محتوای مناسب می‌تواند توطئه دشمنان را در این حوزه خنثی کند.

وی گفت: کاهش حضور روحانیت در این فضا برای دشمنان مجالی شده تا عوامل نفاق با هدایت سرویس‌های خاص خود در اغوای مردم به ویژه جوانان جسارت بیشتری پیدا کنند.

عزیزی افزود: پلیس در کنار برخورد با مجرمان و ناهنجاری‌های اجتماعی، تلاش دارد تا با سیاه‌نمایی‌هایی که امید مردم را هدف قرار داده است، مقابله کند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد./ایرناآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟