همکاری با شرکت های دانش بنیان افق های روشنی خواهد داشت

به گزارش رکنا و به نقل از وزارت دفاع، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در آیین الحاق و تحویل دهی انواع هواپیماهای نظامی، ترابری سنگین و بالگرد که امروز( دوشنبه ) با حضور وزیر دفاع در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع برگزار شد، اظهار داشت: اینجا باید از مجموعه صنایع هوایی و کارکنان وزارت دفاع تشکر کنم که همیشه برابر مطالبات و نیازهای ما حرکت می کنند و بر همین اساس امروز شاهد تحویل دهی تعداد متنوعی از هواپیماها و موتور ها بودیم.

وی ادامه داد: به فضل الهی صنایع هوایی یک صنعت پویا و مبتکر و خودکفاست که کاملاً قابل اطمینان و اتکا برای بخش های عملیاتی است.

وی تصریح کرد: در ظاهر کار امروز شاهد تحویل چندین فروند هواپیما و بالگرد بودیم، اما در پس این ماجرا خلاقیت و ابتکار را می بینیم که با این خلاقیت ها بهینه سازی و ارتقا داشته ایم و البته همکاری با شرکت های دانش بنیان که افق های روشنی را برای ما به همراه خواهد داشت.

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: تجهیزات تحویل شده امروز توسط وزارت دفاع به نیروی هوایی ارتش و البته افق روشنی که در حوزه فعالیت‌های علمی و پشتیبانی شاهد هستیم قطعاً در ارتقاء توان دفاعی کشور نقش بالایی دارد و ما از مرزهای کشورمان به بهترین شکل و جانانه دفاع خواهیم کرد.

امیر نصیرزاده سیاست جمهوری اسلامی ایران را مقاومت فعال دانست و گفت: مقاومت فعال یعنی درجا نزدن و پیشرفت که ما این را به عینه در صنایع دفاع مشاهده می‌کنیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟