هشدار رسانه اصولگرا به مجمع تشخیص درباره FATF

رجانیوز ادامه داد: برخی شنیده‌ها و اخبار حکایت از آن دارد که بعضی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام که بار‌ها نظرات خود را در خصوص FATF تغییر داده و در موقعیت‌های حساس نتوانسته‌اند تصمیمی کارشناسی و انقلابی بگیرند، این بار پیشنهادی در دست بررسی دارند که به‌عنوان «تصویب مشروط بدون اجرا» شناخته می‌شود.

به گزارش رکنا، رسانه اصولگرا در ادامه آورده است : احتمالاً نزدیک بودن به فضای انتخابات 1400 و دور کردن اتهام دولتی‌ها در مقصر نشان دادن منتقدان یکی از دلایلی باشد که برخی اعضای مجمع علی رغم مشخص بودن تبعات زیان‌آور FATF دست به اعلام نظر قاطعانه نمی‌زنند.

رجانیوزنوشت :این در حالی است که نه تنها بازی سیاسی و رسانه‌ای دولتی‌ها در گره زدن مسائل مردم به مقاومت در برابر خواست دشمن با شکست برجام دچار ضربه اساسی شده که اتفاقاً این روز‌ها پایان دولت روحانی و تصمیمات خطرناک آن به چشم‌انتظاری‌های جامعه مبدل گشته است.

طبق این پیشنهاد احتمالی ایران، باید الحاق مشروط به کنوانسیون پالرمو و CFT را به شرط داخلی لغو تحریم‌ها گره بزند و در صورتی که تحریم‌ها لغو گردد ایران نیز به اجرای خواسته‌ها و محدودیت‌های FATF تن دهد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟