ایران در ایجاد محور مقاومت و جهانی شدن آن نقش مهمی داشت

به گزارش رکنا و به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، دریادار حمزه علی کاویانی در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره سرود نیروی دریایی که در مرکز آموزش‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا برگزار شد، گفت: نظام سلطه و استکبار جهانی همواره از ایران و برخی کشورهای منطقه به لحاظ دارا بودن ایدئولوژی و منابع انرژی‌ خدادادی وحشت دارند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در ایجاد محور مقاومت و جهانی شدن آن در برابر یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی نقش بسزایی داشت.

کاویانی در ادامه با اشاره به گستردگی سرزمین‌های اسلامی، اضافه کرد: اسلام ناب محمدی(ص) در ایران شکل گرفته و با توجه به قدرت و ظرفیت ائتلاف‌سازی در ایران، باید در توسعه فرهنگ ایرانی اسلامی که حاوی پیام عزت اقتدار و استقلال خواهی است کوشا باشیم.

وی با تاکید بر اینکه سرود را نوعی از شعر بسیار تأثیرگذار است و سرودِ با محتوا، نتایج مثبت و اثربخش فرهنگی زیادی به‌دنبال دارد، خاطرنشان کرد: می‌توان با انتخاب موضوع درست و همگام با اتفاق‌های روز جامعه تولیدات این حوزه را با سبک زندگی ایرانی و اسلامی پیوند داد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش یادآور شد: برگزاری جشنواره‌های فرهنگی، تقویت فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی را در پی داشته و می‌تواند ما را در توسعه و ترویج بیش از پیش فرهنگ انقلاب شکوهمند اسلامی توانمند سازد.

کاویانی گفت: جشنواره‌های فرهنگی بیانگر اعتقادات کشور بوده و رمز ماندگاری سرودهای انقلابی، در اعتقادات دینی ما است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟