حضور امام جمعه موقت تهران در مجموعه نوآوری‌های وی

حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری، امام جمعه موقت تهران به‌ همراه پرویز کرمی مشاور معاون علمی رییس جمهور و دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان، صنایع نرم و خلاق از بخش‌های مختلف مجموعه کارخانه نوآوری «های وی» بازدید کردند.

به گزارش رکنا، امام جمعه موقت تهران به‌همراه پرویز کرمی مشاور معاون علمی رییس جمهور و دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان، صنایع نرم و خلاق از بخش‌های مختلف مجموعه کارخانه نوآوری «های وی» همچون مجموعه زیرو، تیم آتین مدیکال فناوری‌های نوین پزشکی، مجموعه «لایف اند می» در حوزه پزشکی، تیم نیکسی فناوری هوش مصنوعی و راه‌کار‌های یادگیری ماشین، مجموعه مانیار، شتابدهنده فن‌آسا، شتابدهنده مدلین، مرکز نوآوری تاپ پلاس و مرکز نوآوری تجارت الکترونیک پارسیان بازدید بعمل آورد.

در این بازدید مدیر مجموعه آتین مدیکال با اشاره به توانایی‌ها و تخصص‌های این گروه مشاور تولید تجهیزات پزشکی گفت: گروه مهندسی آتین مدیکال در سال ۱۳۹۳ توسط تیمی از متخصصین با توانایی‌ها و تخصص‌های مختلف مهندسی پا به عرصه فعالیت گذاشت. این گروه فعالیت‌های خود را بر روی فنّاوری‌های نوین حوزه تجهیزات پزشکی و فهمی صحیح و درست از شرایط موجود در فضای تولید کشور متمرکز نموده است و در حال حاضر با تکیه بر تجربیات خود، در حوزه مشاوره تولید تجهیزات مورداستفاده در صنعت سلامت (تجهیزات مصرفی و غیر مصرفی پزشکی، دندان‌پزشکی و …) فعالیت می‌نماید. در سال ۱۳۹۸ گروه مهندسی آتین مدیکال ساختاری حقوقی به خود گرفت و با اخذ مجوز‌های لازم از وزارت صنعت، معدن و تجارت و اداره کل تجهیزات پزشکی کشور، در حال حاضر به شرکت‌ها و اشخاص حقیقی مخاطب خود خدمت‌رسانی می‌نماید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟