واکنش چهره نزدیک به لاریجانی به تخریب‌ها علیه رئیس سابق مجلس

عزت الله یوسفیان ملا در واکنش به اظهارات حمیدرضا ترقی که گفته بود «لاریجانی میان بعضی از اصولگرایانی که جزو ساکتین فتنه بودند یا به هر حال جزو معتدلین به حساب می‌آیند، ممکن است طرفدارانی جدی داشته باشد»، گفت: هنوز که آقای لاریجانی برای انتخابات اعلام آمادگی نکرده است که آقایان جلو افتاده‌اند و به پیشواز تخریب او می‌روند.

به گزارش رکنا، وی افزود: چه سازوکار و تشکیلاتی در اختیار آقایان است که می‌توانند به یک نفر بگویند «مطلوب ساکتین فتنه» و سوال این است که اگر کسی این چنین بود، اصلا مقام معظم رهبری او را به عنوان مشاور خود منصوب می‌کرد؟ این افراد حتی احترام بزرگان کشور را هم نگه نمی‌دارند.

نماینده مجلس دهم با اشاره به قدردانی رهبر انقلاب از رئیس مجلس دهم، اظهار داشت: اگر آقای لاریجانی برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی می‌کرد و آقایان هم یک دستگاه آمارگیری دقیقی داشتند و یک نظرسنجی انجام می‌داند که چنین است و بعد در آن صورت اعلام نظر می‌کردند متفاوت بود؛ روشن نیست این افراد جواب خدا را چه می‌دهند.

وی افزود: مقام معظم رهبری روز پایان مجلس دهم اسمی از مجلس نیاوردند اما از شخص آقای لاریجانی قدردانی فرمودند و به ایشان حکم مشاور دادند. در چنین شرایطی آیا این اظهارات بی‌احترامی به نظر رهبری نیست؟آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟